x-kom hosting

jaką klawiature wybrać

hantix
utworzono
utworzono (edytowane)

cześć poleci ktoś dobrą klawiature tak do 60 zeta może max nie chce wydawać za dużo budżet skromny :/ potrzebuje klawiatury głównie do pracy w wordzie czy do kodowania dużo na tym spędzam czasu :) w wolnej chwili pogrywam w wyścigowe i strzelanki jakieś oczywiście podświetlanej szukam poleci ktoś jakąś?

Smolasty
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko zależy od tego co lubisz.

Jeśli pisanie na na laptopie jest dla Ciebie przyjemne, lubisz bardzo niski skok klawiszym to wybierz klawiaturę nożycową. Miałem okazję trochę poklepać na tym A4techu i wrażenie in plus.
https://www.x-kom.pl/p/58539-klawiatura-przewodowa-a4tech-kv-300h-slim-szaro-czarna-usb.html

Natomiast jeśli wolisz nieco wyższy skok, to wybierz klasyczną membranę.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
komputer123
komentarz
komentarz
Dnia 31.05.2021 o 16:51, Smolasty napisał:


Polecam dokładnie tą. Sam używam i sprawdza się idealnie a USB po bokach okazują się niesamowicie praktyczne. Jest super do pisania, wygodna i szybka.
Jedną zalałem kiedyś niechcący i kupiłem taką samą. Przerabiałem też mechaniczne i membranowe - nie ma lepszych niż taka nożycowa.

Chociaż kosztuje 2x60zł, ale to akurat dobra cena za taką.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.