x-kom hosting

Samsung Galaxy S20 Ultra - Problem z logowaniem się na pocztę onet

JOSHIDA
utworzono
utworzono

Witam, posiadam telefon Samsung Galaxy S20 Ultra 5G i mam problem z pocztą elektroniczną na onecie.
Wgrany na nim jest Android 11.
Wszystkie aktualizacje jakie dotychczas były dostępne także już są.
Lecz do czego dążę, gdy próbuję się zalogować poprzez przeglądarkę Chrome lub IE na komputerze stacjonarnym wówczas prosi o kod autoryzacji bo jest zabezpieczenie typu weryfikacja dwuetapowa.
Wówczas wchodząc w telefon i otwierając aplikację Authenticator gdzie mam kilka kont i między innymi to gdzie jest podany kod sześciocyfrowy który trzeba wpisać w przeglądarkę na komputerze aby móc się zalogować do konta.
Po wpisaniu tego kodu w tej weryfikacji dwuetapowej po kliknięciu w opcję zaloguj niestety ukazuje się w prawym dolnym rogu ekranu monitora iż wystąpił błąd i trzeba spróbować ponownie, za każdym razem to samo.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak można naprawić ten błąd oraz co mam powpisywać w telefonie aby móc ustawić tą pocztę.
Poczta teraz na onecie z końcówką vp.pl jest na czymś co załączam na obrazku.
Po zalogowaniu się poprzez telefon w aplikacji poczta - onet z automatu ukazuje się iż jestem w odebranych i info abym odebrał kolejne 25 wiadomości.

!KONTO.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

W czym masz problem bo temat dotyczy telefonu,piszesz o komputerze...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

JOSHIDA
komentarz
komentarz

Problem mam z zalogowaniem się na pocztę poprzez telefon.

Lecz gdy próbuję się również zalogować poprzez komputer stacjonarny wówczas ukazuje się tak weryfikacja jak już wspomniałem powyżej dwuetapowa.

Po wygenerowaniu kodu w aplikacji mobilnej na telefonie i wpisaniu go wyskakuje błąd i w żaden sposób nie mogę się zalogować do poczty ani poprzez telefon komórkowy i zainstalowaną w nim aplikację poczty onet oraz także komputer stacjonarny gdzie przy próbie zalogowania się trzeba podać ten kod wygenerowany poprzez aplikację mobilną w telefonie cały czas występuje tu i tam problem, niestety.

Nie mam możliwości przejrzenia poczty elektronicznej na żadnym wymienionym z powyższych sposobów.

gavron7
komentarz
komentarz

To ci zacytuję mniej więcej bo na telefonie pisze... "Po zalogowaniu na telefonie pokazuje że jestem w odebranych i mam kolejne maile do odebrania"...


Więc gdzieś kręcisz się w kółko i w tym co robisz i w tym co piszesz..

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

JOSHIDA
komentarz
komentarz

Udało się mi wyłączyć tą dwuetapową weryfikację i wszystko już działa na sprzęcie stacjonarnym.

Lecz mam problem z ustawieniem poczty na telefonie komórkowym.

Zainstalowałem oprogramowanie z sklepu Play aby móc przeglądac na nim pocztę która jest na onecie.
Chciałbym odbierać oraz wysyłać wiadomości email za pomocą tej aplikacji która jest na na nim zainstalowana.
Może mi ktoś z WAS pomóc i dać wskazówkę jak mam tego dokonać aby normalnie funkcjonowała poczta na telefonie ???
Chodzi mi aby podać krok po kroku co mam wpisać w parametry poczty wychodzącej oraz przychodzącej, itd.
Będę wdzięczny za pomoc w skonfigurowaniu tego wszystkiego, pozdrawiam.

gavron7
komentarz
komentarz

Naprawdę nie możesz przeczytać pomocy Onetu i my mamy kopiować to co jest na ich stronie?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, JOSHIDA napisał:

Zainstalowałem oprogramowanie z sklepu Play aby móc przeglądac na nim pocztę która jest na onecie

jak rozumiem jest JEDEN JEDYNY klient pocztowy na całym świecie i wszyscy mają/używają tego samego?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.