x-kom hosting

archiwalne audycje radiowe pr 1 trojka i inne problem z uruchomieniem-odsluchaniem

srebrniak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam Szanownych .

Nazywam się Aro, ksywa ziomek i chciałbym zapytać expertów o pewną sprawę, trudną do wyjaśnienia a może i banalną w treści .Od lat odsłuchuję te archiwalia i digitalizuję .Nie było nigdy problemu z odsłuchem .Teraz po formacie dysku nie mogę odsłuchać nic tj .żadnej z audycji tam umieszczonej .Nieaktywny przycisk, klikam i nic .Mam adobe flash player 10 ActiveX ,javę.U wszystkich działa tylko nie u mnie .Czy ktoś z Szanownych poradzi mi co jest nie tak ,czegoś mi brakuje ,lecz czego .Przeglądarka Mozilla ,Chrome i inne ,na żadnej nie działa .Kiepska sprawa i męcząca .Oto link do przykładowej .

Dziękuję z góry za każdą pomoc W linku pierwszym nie działa nic ,natomiast w linku dwa otwiera się radiowy odtwarzacz  z komunikatem -sorry the video player failed  to,kod error 104153 .Z szacunkiem

https://www.polskieradio.pl/7/4072,TAK-TO-BYLO

https://www.polskieradio.pl/7/4420,Transmisja-Mszy-Sw-z-Bazyliki-Sw-Krzyza-w-Warszawie

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Jest zaktualizowana do najnowszej wersji... ? Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

gavron7
komentarz
komentarz

Jak tys flash playera zainstalował? ;)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Ps. Jak chcesz to Ci załatwię oryginalne pliki z audycji ;)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

dziekuje za pomoc.

windows 7 proffesional service pack 1.

adobe flash  player 10 active X MOZILLA 88.O1 X 64  java  8 update 291 (64 bit)

Od lat odsluchuje i nie mialem nigdy problemow ale dotyczy to drugiej sprawy .Nie moge zalogowac sie na portal allegro -komunikat cos poszlo nie tak sprobuj potem.Z komputera mojego kumpla normalnie sie loguje haslo poprawne te dwie sprawy moze powiazecie te tematy i doradzicie co spapralem przez moja indolencje .Czegos ewidentnie brak ale czego .Do kont bankowych nie ma problemow, email itp tez radia internetowe tez dzialaja .T po ylko te audycje i allegro .Na allegro nie ma awarii tylko u mnie takie szopki po postawieniu systemu .Z Szacunkiem

jesli jest szansa zdobyc te pliki jak pisze kolega na gorze bardzo chetnie.

gavron7
komentarz
komentarz

Powiedz mi co konkretnie chcesz i jutro postaram się to zgrać gdzieś.

Zastanawia mnie ten Twój flash player... Mówisz że nowa instalacja, jak mniemam jakąś zmodyfikowana? Bo flash player od pół roku nie ściągniesz bez kombinowania...
Jak modyfikacja czyli windowsy z tymi rzeczami masz na pokładzie to nikt Ci nie pomoże bo z modyfikacjami tak jest że może coś nie działać jak trzeba

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz racje .Komputer formatowany dwa dni temu u kolesia nie ma ani flasha ani inych cudow i wszystko dziala windows ten sam .Wez mi nawiń co mam czynic .Trukac do serwisanta w tej sprawie .Wszystko dziala poprawnie tylko to co mnie interesuje najbardziej nie allegro i audycje .Na razie kopsamy luzu nic nie sciagaj -dziekuję .Musze roztrajbowac ten problem tak by dzialalo .

gavron7
komentarz
komentarz

Nic nie musze sciągać :P na upartego,  prawie sieć lokalna :P (PR Łódź) :)

 

Generalnie moim zdaniem nie jest to czysty windows, jeśli ktoś Ci to postawił a tym bardziej jeśli zapłaciłeś za to to niech postawi CZYSTY system w ramach gwarancji, bo ten nie działa i nie nadaje się do działania chociażby przez tego flasha.

 

 

 

 

ps. czysty system + oczywiście sterowniki itp :)

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziekowka za cynk .Zatrukam do czlowieka o ten problem

Mam pytanie w latach 80 nagrywalem z radia lodz pr 1  polska muzyke library instrumentalną rarytasy na skale swiata .Sam debich nagral kilkadziesiat tysiecy recordow .Mial na pokladzie mistrzow kompozycji .Zylis .Malinowski ,Waclawski i innych .Ale jak to w polsce bywa nic prawie nie zostalo wydane .Gad records kombinuje ale wydaje nieciekawe  rzeczy .Tasmoteke zlikwidowali czesc zdigitalizowali na dyski -hajs z uk .Sam prezes okropne indywiduum obiecuje zlecic przegranie 40 recordow juz dwa lata i sie co chwile wycofuje z obietnicy oczywiscie odplatnie .Dziwne radio dziwni zarzadzajacy .Czy znasz sprawe od kuchni co jest z tym radiem nie tak .Nie lubie  jak mn ktos obiecuje i zwodzi jak ów prezes .Potem nie odbieral zupelnie telefonow .Ale w informacji mila pani mowi ze jest mozliwosc zgrania a potem sie wycofują .Co to dzis za radio czy wiesz cos na ten temat .szacunek

gavron7
komentarz
komentarz

Ale w My Ci obiecaliśmy zgrać bo nie zrozumiałem ? Kto Ci w ogóle obiecał tą digitalizację?

 

ps. jutro zobaczę co z tym co piszesz się stało w sensie czy to jest cyfrowe czy jeszcze nie

Anawa
komentarz
komentarz

@srebrniak czy możesz odpowiedzieć na pytanie dotyczące przeglądarki... ? I czy jest zaktualizowana do najnowszej wersji? Na innej przeglądarce to samo jest?

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Napiśzę precyzyjnie .Lat temu 30 kupowalem od Radia rekordy tzw polskie music library .Muzykę  kompozycje Banachowicza ,Bartosika ,Gornego ,Maliszewskiego ,Debicha ,dragana i setke innych tj polskich orkiestr .Nie było zadnego problemu poniewaz orkiestry istaniały .Zgrywka bezposrednio z tasmy na kasetę lub szpulę .Zgrywki były idealne ale cos się stalo .Częsc zanikla z tasmy w dziwny sposób niewyjasniony ale cżesc .Od lat szukam pewnych utworów np orkiestry Debicha -i nadeszla zlota jesien ,kasi do poduszki ,snic sen  w zadumaniu .H leszczynski -wokaliza ,twoje oczy dwie gwiazdy czy nokturn jak wspomnienie .Sporo tego bylo ale z czasem zdobyłem na p[olomskiego czekalem wiele lat -to jedno nasze zycie  ,przeboj za przebojem czy banalane stare tango .W koncu koles z tak to bywało  zapodał.Z reszta bylo tak .Zadzwonilem do Radia łodz oczywiscie milo pieknie .Ktos mnie pokierował do archiwum spoko ziomus byl tam ale dukal i niezrozumiale  mówil nic sie nie trzymalo kupy znow mnie przelączyli kazali wystosowac list do prezesa co uczynilem.Bylo na bank juz ustalone .Czekam i czekam dzwonie znow, nie ma tasmoteki zniknela cos zdigitalizowano ale mikro ogolnie nikt nic nie wie katalogi niby są ale utworów brak .Dziwne bo gad dotarl do nich sa ale nie wydane .Potem znow do prezesa zero kontaktu a juz bylo obiecane .Chodzi mi o obietnicę z radia nie tu na forum o tamta sprawę .Nie uzyskalem nic .W pr 1 totalne dno przegrywaja ale z sygnalem co pol minuty piiii aby obrzydzic odsluch mozna to przegrac na audacity bo potem plyte nalezy oddac jest zabezpieczona kodem nie mozna jej przegrac .W poznaniu dwie mile Panie szukaly miesiac -wróc o zmierzchu i w krainie ciszy i smutne rozmowy dwoch starych zegarów  z negatywnym skutkiem .Mossakowskiego tez nie odnalezli Górny chociaz nagrywal dla nich (Radio merkury) tylko szczątki pozostały .Tak sie sprawa przedstawia .Dybie na parę utworów A.żylisa jozefa ruska i julisza waclawskiego oraz kilka nagran mistrza aranzacji J.Malinowskiego .Posiadam pare tysięcy tasm staram sie digitalizowac ale nie jest to proste .Czesc nagrań np gitarowe sola winicjusza chrusta kompozycje Piotra Figla te nieznane  zagineły .To samo dotyczy muzyki instr J Kukulskiego.Przepraszam za ta pisdaninę ale m oże masz jakiś trop jak dotrzeć do tych nagrań oczywiscie na wlasny uzytek odplatnię.Szacunek

gavron7
komentarz
komentarz

Hahha :) nie będę się wypowiadał na temat tego co przeczytałem bo... Bo nie ;) ale prawda jest taka że realia są inne niż Tobie powiedzieli

Jutro popatrzę co da się zrobić, bądź dobrej myśli :)

Priva ci wyslalem

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

srebrniak
komentarz
komentarz

Szanowni .Problem rozwiązany .Lecz nie było to takie proste .Stary system to 7 i taki wgrał ów serwisant ale zapomniał o aktualizacjach bo ich nie miał .Z tego co mi powiedzieli nie ma  tych aktualizacji a co do systemu zaktualizowali mi w serwisie niedaleko mnie wszystko swietnie  pracuje .Gosc ktory to wykonywał  nie bardzo sie czuł winny  chyba nie wziąl pod uwage ze ktos bedzie odsluchiwał archiwalia .Ale logowanie do allegro it to juz przesada moze nikt nie slucha archiwalnych audycji ale loguje sie prawie kazdy .Zapytalem czy jak postawi 10 systemów i zainkasuje hajs wszyscy nie będą sie mogli zalogowac wtedy co uznaja ze system jest fachowo polozony w koncu posypal sobie lebek popiolem i oddal czesc hajsu w sumie calosc .Dziekuję za pomoc .Dowiedzialem sie ze nikt nie chce windowsa 8  i 10 dlaczego czy ktos mi wyjasni w skrocie co jest z tymi systemami nie tak .Szacunek dla ogólu .

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.