x-kom hosting

Nie działa mi DVD w komputerze.

Wentyl
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem, że nie działa mi DVD w komputerze, nie ma go w menedżerze urządzeń ani w innym programie co podaje jakie są podzespoły w komputerze. Wszystko podłączone jest dobrze i nawet sprawdzone na innych kablach, a u mojego kolegi działa bez problemu, ale u mnie nie chce. Nie wiem o co i proszę o pomoc. 

gavron7
komentarz
komentarz

A coś bliżej? Jaki napęd itp?

Ps. Masz w ogóle napęd?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wentyl
komentarz
komentarz

Napęd optyczny Samsung SH-224DB.

Wszystko działało zmieniłem komputer i mi nie działa nagle, może coś w biosie jest nie tak ustawione? Może jest on wyłączony w jakiś sposób w windowsie? 

Kable wszystko sprawdzałem i to nic nie dało, a u kolegi śmiga w komputerze, że aż głowa boli. Jak włożę płytę u siebie w komputerze to normalnie działa, bo słychać jak płyta się kręci itd, ale nic na ekranie nie wyskakuje. Jakby komputer go nie wyszukuje. Jakby nie był podłączony podłączałem go w różny spsób i dalej to samo. 

gavron7
komentarz
komentarz
Napęd optyczny Samsung SH-224DB.
Wszystko działało zmieniłem komputer i mi nie działa nagle, może coś w biosie jest nie tak ustawione? Może jest on wyłączony w jakiś sposób w windowsie? 
Kable wszystko sprawdzałem i to nic nie dało, a u kolegi śmiga w komputerze, że aż głowa boli. Jak włożę płytę u siebie w komputerze to normalnie działa, bo słychać jak płyta się kręci itd, ale nic na ekranie nie wyskakuje. Jakby komputer go nie wyszukuje. Jakby nie był podłączony podłączałem go w różny spsób i dalej to samo. 
Naprawdę o wszystko trzeba pytać A jak podłączony przez USB ide SATA? Masakra z tymi ludźmi.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.