x-kom hosting

Bios gtx 1050 ti

Slowiqk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam tak problem Otóż bawiłem się fleszowaniem biosu mojej karty I jak debil zgubiłem jej oryginalny bios ma ktoś z użytkowników może asus gtx 1050 ti strix oc 4gb I chciałby mi pobrać z gpu z oryginalny bios tej karty I udąstępnić

anioł2009
komentarz
komentarz

Na techpowerup masz biosy kart oryginalne. Znajdz swoj model i pobierz.

Slowiqk
komentarz
komentarz

No właśnie wiem tylko wszędzie na yt widzę że ludzie mają do tej karty  inny bios niż ten który ja mam mianowicie wszyscy korzystają z biosu który jest pod interfejs pic ja mam oczywiście wygrany pod pcie I mam,wrażenie że odbywa się to kosztem jakiś opóźnieniem w renderowaniu karty I jakiś małych artefaktów zwłaszcza na cieniach w grach co O tym Myślicie? 

Dodoam jeszcze że według strony mam najlepszy możliwy bios wgrany oryginalny oczywiście bo modowanych nie chciałem wgrywać 

anioł2009
komentarz
komentarz

jakie PCI ???  To jest karta na PCI-E , nie sugeruj się innymi użytkownikami na yt bo głupoty wypisują.

Slowiqk
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak tylko tak jak mówię na filmikach gdzie ludzie np overclockuja ta kartę widzę że wersja ich biosu ma numery które odpowiadają interfejsowi pci wiem że to dziwne ale zatanwia mnie to spróbowałem wgrać tego bios na testa oczywiście miałem 30 fpsów wróciłem aktualnie do swojego swoją drogę po sfleszowaniu się spowrotem  na oryginalny bios wyspal mi się obraz po resecie komputera musiałem wgrać na nowo sterownik bo karta jakby go nie widziała wszystko niby działa normalnie ale zauwzylem ze obiekty w grach dalej renderuja sie dosc blisko mnie a np wiedzminie na cieniach pojawiają mi się jakieś dziwne paski Ale coś nwm co to jest Ale przypuszczam że to wina zabawy z fleshiwaniem 

anioł2009
komentarz
komentarz
Teraz, Slowiqk napisał:

Tak tylko tak jak mówię na filmikach gdzie ludzie np overclockuja

Jakby mieli białego słonia też byś w to wierzył ?? :E Kolego yutuberzy kolorują swoje filmy dla wyświetleń, nie dla Twojej informacji ( no oprócz uznanych techYTberów ).

Czasami to nie ma wgle odbicia w realnym świecie..Biosy inne ?? A co im szkodzi nazwać swój customowy bios inaczej ?  Jak ze zmianą nazwy karty w biosie ( fejki gpu ). Wszystko jest możliwe ;)

 

2 minuty temu, Slowiqk napisał:

Ale przypuszczam że to wina zabawy z fleshiwaniem 

Jest to bardzo prawdopodobne...Zależy jak bardzo miedzy biosami zmieniały się zegary vram, gpu i napięcia.

Slowiqk
komentarz
komentarz

Przypuszczam ze już nic z tym nie zrobię ? 

Jeśli tak to bynajmiej wiem żeby już się w to fleshiwanie nie bawić xD 

A dodam jeszcze że ten bios co go wgrywałem teoretycznie miał te same parametry tylko był pod interfejs pci więc nwm czy zegary rdzenia I pamięć się zmieniły bardziej już stawiam te napięcia Ale szkoda bo dobra karta A taki bubel się zrobił 

Slowiqk
komentarz
komentarz

Cześć otóż kupiłem nową kartę I po podłączeniu dalej mam te same problemy jestem tym bardzo zdziwiony Ale mianowicie w wiedzminie 3 nic się nie zmieniło obraz jest dalej taki jak by posiatkowany I w niektórych  miejscach zwłaszcza na cieniach jak poprzednio widze gołe piksele tylko fps jest więcej I grę mogę odpalić na wysokich zmieniłem kartę na rx 570 teraz moje pytanie czy to możliwe że płyta się uszkodziła A mianowice  slot pcie zasilacz wymieniłem mam ich kilka każdy sprawny i na każdym to samo podłączyłem też kartę do innego monitora  również nic zabawne jest to że te błędy są w tych samych miejscach format I nowe postawienie systemu również nie pomogły zostaje mi w myślach tylko płyta ale nwm na ile to prawdopodobne że wgrywanie biosów na innej karcie graficznej mogło ją uszkodzić co myślicie ?

Googlacz
komentarz
komentarz

jaki zasilacz marka i moc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.