x-kom hosting

podejscie do przerobki obudowy:) rady

arni
utworzono
utworzono

wiatm all!!

1 raz w zyciu podchodze do tego ( przerabiania obudowy) ;p

sadze ze wiekszaosc z was ma wieksze doswiadczenia boja bardziej specjalizuje sie destrukcja komponentow komputerowych tzn kopnij z buta w moba to zobaczysz;p

chce tak dokupic kilka wiatrakow

kupic panel do sterowania wiatrakami

wyciac okno w bocznym panelu obudowy

i zrobic cos z przednim.... btw da sie gdzes kupic sam przedni panel??

teraz tak boczna scianka niech mi ktos kto juz to robil jaki otwor wycinal?? i co wstawial w to miejsce?? plexa czy szklo??

teraz tak ja dopiero zaczynam gdzies za 2-3 tyg bo wtedy kupie kompa ale obudowe zostawiam stara dodam rys na ktorym jest zwymiarowana scianka obudowy i ktos znajacy moze mi powiedziec cz do takiej wsadze nowe mobo?? i o ile teraz ewentualnie robia wieksze obudowy moja ma hmm 4 wejscia na napedy cd i 2 x na flopa wysokosc jest podana na obrazku:)

jakie polecacie wiatraki?? nie musza byc swiecoca ale zeby byly fajne i wydajne i gdzie je montowac:)

jakie chlodzenia na proca?? dajacy ladnywyglad tzn jakis fajny;p a zarazem wydajne?? pod cor 2 duo

jezeli ktos juz przerabial swoje obudowy prosze podeslac link z zdjeciem:) bo nie chcxe przekopywac callego forumby zobaczec czy moze jest:)

taka planuje wyciac dziure w sciance:) rys jest zwymiarowany z zachowaniem zasas PL ( polskiej normy)

bez_tytuĹu.JPG

post-20606-1211923659_thumb.jpg

arni
komentarz
komentarz

dziękuję:) już coś więcej wiem:)

tycząc sie obudowy moja ma niecałe 3 lata

a wiatraków hmm sam nie wiem gdzie je montować zawsze można wyciąć jakaś dziurę wstawić siatek drobnoziarnista i dopasować wentyl;d

wyciąć dziurę to raczej bez problemu akurat na robie to dosyć często.

Chciałbym zrobić wszytko tanio i z fajnym efektem:) wole sam sie pobawić niż kupić kolorowa świecąca obudowę:) na wydatki może zbiorę ok 400zl tzn na wiatraki i coś do ich obsługi ale raczej panel zrobię sam bo nowy gotowy to ok 100zl a samemu będzie dożo taniej

Staram się poprawnie pisać ale mam dys coś tam;p i nie idzie mi ;/ ale ciągle nad tym pracuję

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.