x-kom hosting

Zmniejszony obraz w grach przy zwiekszeniu rozdzielczosci

p666k
utworzono
utworzono

Na moim kompie gdy włączam grę na niskiej rozdzielczoscie jest ona wyswietlona na na całym ekranie.Jednak gdy zwieksze rozdzielczosc obraz z gry nie jest wyswietlany na całym monitorze lecz tylko na jego mniejszej czesci.Obraz z gry jest cały tylko ze zmniejszony.Jesli ktos wie jak temu zaradzic to prosze o rade.

jason182
komentarz
komentarz

Pewnie pulpit masz w rozdzielczosci 1024/768 ? I wtedy widzisz caly ekran.

Jesli w grze zwiekszasz rozdzialke to obraz maleje. Jest tak dlatego ze monitor trzeba przystosowac do pracy w wyzszej rozdielczosci. W celu przystosowania musisz wejsc do menu/OSD monitora [przyciski na monitorze] i wyregulowac. W moim Philpsie opcje nazywaja sie : 'adjust horizontal' & 'adjust vertical'.

Tylko czy jest sens na czas gry zmieniac te opcje ? Po wyjesciu z gry i zmianie rozdizelczosci na mniejsza nie bedziesz widzial wszytskiego

p666k
komentarz
komentarz

rozdzielczosc 1152 na 864.wszystko chodzilo ok tylko ze ja wlasnie cos pokombinowalem w panelu sterowania.a nie wiem co dokladnie.sposób jaki podales moze i rozwiaze problem ale trzeba bedzie co chwile zmieniac co jednak stanie sie denerwujące po pewnym czasie.tym bardziej ze chodzilo dobrze.

jason182
komentarz
komentarz

Nie mam pojecia co mogles pokombionowac w panelu. U mnie zawsze tak jest ze jak zwiekszam rozdzielczosc w grach to obraz maleje [ale nie bawie sie monitorem]. Na kilku komputerach tak widzialem. I nie widze innej mozliwosci zeby bylo inaczej [chyba ze sa monitory ktore same dostosowuja wielkosc obrazu- nie jestem na biezaco z monitorami, wiec nie znam nowinek tech. :P ]

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Hm, od przełączania programów na tryb pełnoekranowy jest chyba kombinacja lewy Alt+Enter... Ale nie mam pojęcia, czy to coś da. Spróbować można...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.