x-kom hosting

Zakup nowej konsoli ???

szogi
utworzono
utworzono

Witam 

Mój komputer już nie daje rady a ceny nowych sprzętów to masakra.
Czy zakup PS5 lub nowego Xboxa na ten moment jest opłacalny czy te ceny juz takie zostaną ???

Czy przepustki do gry na mulit można kupować taniej np na allegro czy to jest ok ???
Czy do konsoli podłączę wszystkie klawiatury i myszki i słuchawki na USB ???  

KluchaKMWTW
komentarz
komentarz

PS5 polecam z całego serca - gierki, które są pod nią wyglądają mega fajnie. Zupełnie inny poziom. PS Plusa można kupić online taniej, w różnych promocjach, ale polecam kupić oryginał, bo co miesiąc jakieś tam gierki wpadają + masz gry z abonamentu do ps5 - całkiem fajne tytuły.

 

Klawke i myszkę podłączysz, słuchawki też, ale niektóre gry banują za używanie ;)

  • 3 tygodnie później...
TooH
komentarz
komentarz

@KluchaKMWTW  cOOO ?
 Skoro gra ma mozliwosc grania na klawiaturze i myszcze to za co banują ? Co ty gadasz? :D  ^^ ^^ ^^

A ja osobiscie polecam xbox  series X ....
Wydajniejsszy niz  PS5   , gamepass który wymiata ...
Na eneba kupuje kody na tydzien ...  po 5 zł na Ultimate .

I mam passa + gold +  ea acces ..  tyle gier do ogarnia ze ojejejejeu ..
 

  • 4 tygodnie później...
KluchaKMWTW
komentarz
komentarz

@TooH głupie to, nie głupie, ale w wielu grach tak jest :) finalnie - jak ktoś gra w fps na myszce jest szybszy i dokładniejszy :) 

  • 1 miesiąc później...
Tomsi
komentarz
komentarz
Dnia 22.05.2021 o 17:06, szogi napisał:

Witam 

Mój komputer już nie daje rady a ceny nowych sprzętów to masakra.
Czy zakup PS5 lub nowego Xboxa na ten moment jest opłacalny czy te ceny juz takie zostaną ???

Czy przepustki do gry na mulit można kupować taniej np na allegro czy to jest ok ???
Czy do konsoli podłączę wszystkie klawiatury i myszki i słuchawki na USB ???  

Ad1. Nie jest zbytnio opłacalny bo konsole trzymają cenę. Więc warto poczekać na dogodny moment z zakupem konsoli. Bądź jakiś fajny bundel co by Cb interesował.

Ad2. Nie ma takiego czegoś jak przepustki do gry online. By grać online na PS4/5 musisz opłacić subskrypcję PS Plus (w darmowych grach bodajże Online jest za darmo). Jak chodzi o Xboxa to wykupujesz XGP (bądź zwykłego golda o ile idzie jeszcze go gdzieś kupić). Darmowe gry mają darmowy tryb online (od niedawana M$ to wprowadził). 

Ad3. Nie spotkałem się jeszcze ze słuchawkami pod USB :) więc nie wiem.. xd . Jak chodzi o klawiaturę i mysz to udaję, że nie widziałem tego :) - jako konsolowiec. 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.