x-kom hosting

Nie można połączyć się z tą siecią - Windows 10

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
KubaS2021
utworzono
utworzono

Witam. Od ostaniego formatu windowsa mogę połączyć się jedynie z jedną siecią z czterech w moim domu. Sieci są rozdzielone na 2.4 i 5 ghz oraz powtarzacz sygnału. Komputer łączy się jedynie z siecią z końcówką 24G. Przed formatem wszystko działało prawidłowo. Karta sieciowa jaką posiadam to tp-link AC600 na wejście USB. Załączam poniżej screen z wyświetlanym komunikatem pomimo wpisania poprawnego hasła. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Zrzut ekranu 2021-05-20 220426.png

Gość
komentarz
komentarz

Nie wspierane szyfrowanie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

KubaS2021
komentarz
komentarz

@gavron7 Co zrobić w takim przypadku?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Skoro twierdzisz że działało wcześniej to problem sterowników. Ale nie pomogę bo windowsow nie używam od 20 lat ponad. Aby się przekonać odpal jakiegoś live cd

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki? W Menedżerze Urządzeń karta jest widoczna? 

KubaS2021
komentarz
komentarz

@Niebieska Tak wygląda menedżer urządeń. Wszystko jest zaktualizowane i sama karta jest wykrywana. Mogę się połączyć do sieci np. udostępnionej z telefonu lub jednej z czterech domowych.

Zrzut ekranu 2021-05-22 095222.png

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

A zmień port USB.

  • Dziękuję 1
KubaS2021
komentarz
komentarz

Nie pomaga.

Niebieska
komentarz
komentarz

A masz możliwość sprawdzenia jej w innym kompie?

KubaS2021
komentarz
komentarz

@Niebieska Jednak za drugim razem zadziałało haha. Wielkie dzięki. Nie pomyślałem, że taka głupia rzecz może wpłynąć na to. Dzięki jeszcze raz za pomoc!

politolog
komentarz
komentarz
Dnia 20.05.2021 o 22:21, KubaS2021 napisał:

łączy się jedynie z siecią z końcówką 24G

Czym ta sieć różni od pozostałych? Rodzajem klucza np VPA/WEP ?

  • 2 tygodnie później...
KubaS2021
komentarz
komentarz (edytowane)

@politolog Wznawiam post. Problem nadal występuje a internet połączył się na jedynie na chwilę. Po paru sekundach stracił połączenie (zdążyłem jedynie wpisać speed test i włączyć testowanie a sieć już się zgubiła i przełączyła na tą gorszą. Testowałem też inną kartę sieciową USB, problem taki sam. Sieci nie różnią się od siebie za wyjątkiem tego, że są rozdzielone pomiędzy 2,4 ghz a 5 ghz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.