x-kom hosting

Problem z odtwarzaniem filmów

choccolat
utworzono
utworzono

Witam,

nie wiem, czy mój problem jest tak do końca na temat (jeśli nie, proszę o skierowanie mnie do innego działu), ale po namyśle nie znalazłam odpowiedniejszego miejsca. Chodzi zatem o to, że za każdym razem, gdy próbuję odtworzyć film nie z płyty, ale z pamięci samego komputera, słyszę jedynie dźwięk a obrazu jak nie było, tak nie ma. Nie wiem co mam z tym zrobić. Obiło mi się kiedyś o uszy, że do czytania filmów z pliku potrzebne są jakieś kodeki czy coś w tym rodzaju, ale nie do końca rozumiem co mam zrobić. Dodam, że komputer nowy, więc żadnych kodeków póki co nie posiada.

Bardzo proszę o odpowiedź, co mam zrobić, by jednak filmy móc oglądać. A może problem rozwiąże się, gdy jej przegram na płytę?

Ps. Proszę o odpowiedź raczej w języku polskim, jasno 'jak krowie na rowie' gdyż jeśli chodzi o jakieś specyficzne słownictwo komputerowe to zbyt obeznana nie jestem ;)

C.

Ebola
komentarz
komentarz

Kodeki do obrazu w filmach to podstawa...ściagnij choć by jakieś FFDShow, albo K-Lite Codec Pack. Powinno pomóc

kanar123
komentarz
komentarz

Zobacz rozszerzenie tego pliku filmu.... tzn (nazwapliku).rozszerzenie ...

Przegranie filmu na płyte nic ci nie da...

Sciagnij sobie ALL PLAYER... w tym powinno pójść.

falcon1984
komentarz
komentarz

No więc tak:

1. Ściągnij i zainstaluj kodeki CCCP

http://www.cccp-project.net/

2. Ściągnij i zainstaluj SubEdit Player (odtwarzacz filkmów)

http://subedit.com.pl

3. Uruchom komputer ponownie

4. Można bez problemu odpalać i oglądać filmy ;)

kwiatuszek
komentarz
komentarz

A może po prostu ściągnij program :P ja mam, np. The KMPlayer chyba wszystko odtwarza :D

choccolat
komentarz
komentarz

Jeśli zainstalowałam ten cały Codec Pack, to subedita też z kodekami czy już nie?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, SubEdita czystego bez kodeków

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.