x-kom hosting

Problem z programem uTorrent

rafaldubik
utworzono
utworzono

Hejka wszytskim, temat może być nie na swoim miejscu więc mnie nakierujcie w razie czego :)

Otóż mój problem wygląda tak: podczas pobierania jakiegokolwiek pliku przez uTorrent ani Seedy ani Peery nie są praktycznie wcale wykorzystywane mimo kilkunastu lub kilku set dostępnych. Prędkość internetu wynosi 30mbps więc na moje oko jest okej. Niedługo będę miał światłowód :))))

Wyślę screeny z uTorrent, jeśli ktoś wie o co chodzi to pis1831586388_Zrzutekranu2021-05-19183649.thumb.png.5dc22a3b07d8e10f232bbfd02395e334.pngać, jak za mało informacji również dorzucę :) 

Gość
komentarz
komentarz

Zaznajom się jak działa sieć torrentowa :)

 

Masz publika? Nie? To masz odpowiedź. To jest sieć P2P, a więc bez publika nikt od Ciebie nie może nic "pociągnąć", a co za tym idzie Ty jesteś na końcu kolejki pobierań u innych.

rafaldubik
komentarz
komentarz
Godzinę temu, gavron7 napisał:

Zaznajom się jak działa sieć torrentowa :)

 

Masz publika? Nie? To masz odpowiedź. To jest sieć P2P, a więc bez publika nikt od Ciebie nie może nic "pociągnąć", a co za tym idzie Ty jesteś na końcu kolejki pobierań u innych.

No spoko, tyle że tak jak napisałeś nic nie wiem o sieci torrentowej... Jedyne co ustawiłem na - jak się domyślam - sieć publiczną to ten suwak przy zarządzaniu siecią w ustawieniach W10. Mógłbyś to lepiej opisać??? Gdzie to zrobić???

Gość
komentarz
komentarz

Wypadałoby chociaż rozejrzeć się zanim zapytasz, w dodatku w tym samym dziale więc daleko nie trzeba szukać...

 

 

 

PS. Publik nie oznacza sieci torrent ...

 

 

  • 3 tygodnie później...
rafaldubik
komentarz
komentarz

Już jest git, obejrzałem kilka poradników na youtubie i jakoś zaczęło działać. Sorry ze po takim czasie odpowiadam ale przyznaję się że zapomniałem 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.