x-kom hosting

Wybór szkoły

Krix04
utworzono
utworzono

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyborem szkoły między technikiem informatykiem a logistykiem. Chciałem się spytać jak te kierunki wyglądają z perspektywy kogoś kto już na tych kierunkach był i czy warto na któryś z nich się wybrać. Ogólnie nie interesuję aż tak programowaniem i takimi rzeczami, ale słyszałem że inf. to dość wygodny zawód i opłacalny, tak samo jak logistyk. Z góry dziękuję.

gavron7
komentarz
komentarz

Szkole wybiera się ze względu na zainteresowania a nie chęć zarobku.
Dlaczego? Dlatego że praca musi Ci sprawiać przyjemność!
Nie jest to jakieś głupie gadanie tylko fakty, jeśli będziesz miał pracę która w ogóle Cię nie kreci to będziesz bardzo się męczył, uwierz mi wiem co mówię...

Ps. Nikt nie zatrudni Cię jako informatyka po szkole, szczególnie że nie kreci Cię to więc nie będziesz umiał praktycznie nic.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Krix04
komentarz
komentarz

W sensie niby coś tam interesowałem się tą informatyką, ale ograniczało się to do składania komputerów i trochę programowania w pythonie i nic poza tym. Czyli jeśli mnie to jakoś nie kręci to nie ma sensu iść na informatykę tylko bardziej kierować się w stronę logistyka? 

gavron7
komentarz
komentarz

Nie wiem czy logistyka.. poszukaj szkoły która Cię kręci. W sensie kierunek nie ludziki które też tam będą :) hahha

I mówię poważnie bo później będziesz pluł sobie w brodę... Ja wiem po sobie, przez 26 lat robiłem systemy zabezpieczeń elektronicznych i w pewnym momencie przestało mnie to kręcić. Zmieniłem branże. Po 4 latach pojawiła się okazja wrócić do poprzedniej za 3x większą stawkę... Miesiąc czasu popracowałem i to nie to...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Krix04
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko że problem w tym, że nie umiem znaleźć sobie takiej szkoły która mnie kręci. Dlatego pomyślałem o logistyku. Tam nie dość że bym zarobił w miarę dobrze to znajomi polecają ten kierunek, a jeśli chodzi o inne kierunki wraz z informatyką to coś mnie od nich odpycha. Przecież nie będę się uczył w kierunku czegoś co mi do końca nie pasuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.