x-kom hosting

TiWorker.exe Windows 7 Pro 64 SP1

Diego1359
utworzono
utworzono

Już 6 godzinę się z tym borykam. Wszystkie rozwiązania jakie znalazłem w necie (a większość dotyczy win 10/8) nie dają rezultatów lub nie mogę ich zastosować. Chodzi o proces jak w temacie TiWorker.exe. Zżera mi zużycie procka, nie schodzi niżej niż 50%. Wyłączałem w panelu usług Windows Update, i BITSa. BITS po restarcie kompa pokazuje, że ma gdzieś wprowadzone zmiany (zatrzymanie i wyłączenie włączania się usługi). Próbowałem zaktualizować windowsa, ale nie wykrywa aktualizacji, a co więcej w zainstalowanych aktualizacjach mam pustkę, nic, a pamiętam, że instalowałem jakieś po formacie kompa kiedy przesiadłem się z 10. Pobrane aktualizacje manualne wyświetlają komunikat, że aktualizacja nie ma zastosowania do tego kompa. Mam x64 a ten komunikat wyskakuje przy próbie instalacji updatu w jednej i drugiej wersji. Od formata nie instalowałem niczego "podejrzanego". Wszystkie stery z Realteka, Nvidii etc. bez żadnego kombinowania. Gry też tylko ze steama i innych dużych platform. Antywirusy nie wykryły nic. Usuwanie pamięci podręcznej nie pomaga. Jedyne co daje rezultaty to wyłączenie procesu lub drzewka procesów, ale to jest rozwiązanie na jakieś 10-15 min. Czytałem o tym procesie i zostawiłem go raz czy dwa, żeby się dokończył, zrobił co miał zrobić i tyle. Ale nic, po godzinach podczas których komp był włączony, a proces aktywny nadal nic i nadal żre cpu. Do załączników wrzucam kilka ss problemu. Proszę o pomoc. W razie potrzeby zamieszczę dodatkowe konkretne informacje.

PS. Nie uważam za pomocne radzenie przesiadania się po raz kolejny na 10 :) 

ss1.png

ss2.png

ss3.png

ss4.png

ss5.png

ss6.png

ss7.png

ss8.png

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Zrób logi z narzędzia Farbar Recovery Scan Tool i załącz je tutaj. Prawy dolny róg --> Wstaw inne media --> Wstaw swój załącznik.

Diego1359
komentarz
komentarz
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Uruchom FRST, naciśnij jednocześnie CTRL+Y, otworzy się notatnik - wklej do niego: 
 

Cytuj

 

 

HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender: Ograniczenia <==== UWAGA
HKU\S-1-5-21-2816465063-634474480-1913505752-1001\...\Policies\Explorer: [NoSecurityTab] 1
HKU\S-1-5-21-2816465063-634474480-1913505752-1001\...\MountPoints2: {adf39a46-6aa7-11eb-8285-f46d0433b30d} - J:\HiSuiteDownLoader.exe
BootExecute: autocheck autochk * sdnclean64.exe
GroupPolicy: Ograniczenia ? <==== UWAGA
Policies: C:\ProgramData\NTUSER.pol: Ograniczenia <==== UWAGA
HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <==== UWAGA
HKU\S-1-5-21-2816465063-634474480-1913505752-1001\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <==== UWAGA
"C:\Windows\System32\Tasks\Microsoft\Windows\Google\GoogleUpdateTaskMachineMV" został odblokowany. <==== UWAGA
FF ExtraCheck: C:\Program Files\mozilla firefox\defaults\pref\antibeacon.js [2021-05-15] <==== UWAGA (Linkuje do pliku *.cfg)
FF Extension: (IDM CC) - C:\Users\Bartosz\AppData\Roaming\IDM\idmmzcc5 [2021-05-15] [Przestarzałe] [Brak podpisu cyfrowego]
FF Extension: (IDM integration) - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\idmmzcc2.xpi [2017-12-20] [Przestarzałe]

Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

 

 


2. Naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW)

 

@ Edytowałem skrypt

Edytowane przez UnnamedPlayer
Diego1359
komentarz
komentarz

Naprawa przeprowadzona pomyślne, ale nie pomogło, znów proces się uruchomił. Wydaje mi się, że skopiowałem skrypt już po edycji, ale spróbuję jeszcze raz dla pewności.

Tak, nadal nic :(

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest jednorazowy skrypt. 

Jak wrócę do domu to jeszcze pomyślę, w sieci są tego typu probiemy jak Twój. 

Edytowane przez UnnamedPlayer
Diego1359
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie. Tak i wiele różnych rozwiązań, ale dotąd żaden nie zadziałał. Windowsowe rozwiązywanie problemów u niektórych zadziałało. Podobnie jak te komendy DISM cleanup image i restore health, ale u mnie nic...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.