x-kom hosting

Portal

darkmustang7
utworzono
utworzono

Witam. Mam skrypt Portalu randkowego robiłem wszystko  według instrukcji ale szaty graficznej nie mogę uzyskać proszę o pomoc

gavron7
komentarz
komentarz

Jeszcze raz po polsku to napisz..

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Anawa
komentarz
komentarz

@darkmustang7 Podaj więcej informacji... przede wszystkim, co jest za skrypt... ?

darkmustang7
komentarz
komentarz

Mam skrypt w którym nie ma pliku install.php tylko jest expressinstal.swf za za bardzo nie znam php może coś zle robię tylko proszę o  pomoc w podpowiedzi nawet na meila moge podesłać pliki

Anawa
komentarz
komentarz

Cały czas mamy za mało informacji. Podaj instrukcje do instalacji skryptu to będziemy wiedzieć coś więcej.

gavron7
komentarz
komentarz

Swf to flash player ...


Jeśli ten portal kupiłeś to nieważne za ile przelaciles bo technologia nie wspierana i nic nie ruszysz do przodu

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
darkmustang7
komentarz
komentarz

ściągłem flash i nic

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)
1 godzinę temu, darkmustang7 napisał:

ściągłem flash i nic

 

bo od 1 stycznia nie jest wspierany to nie takie hop siup.

Coś mi się wydaje że dałeś ciała bo (wg mnie kupiłeś) totalny złom i teraz próbujesz wybrnąć z sytuacji. Natomiast nie wybrniesz... Nawet jeśli Ty to zainstalujesz w jakikolwiek sposób to już widzę że ten portal jest w technologii FLASH, a więc nie zmusisz nikogo (czyli swoich potencjalnych userów) do tego aby w jakiś kolejny magiczny sposób zainstalowali flasha, szczególnie że zagraża to ich bezpieczeństwu. :P

 

Oddaj ten portal póki czas na to...

 

Edytowane przez gavron7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.