x-kom hosting

ASUS K56CB

Jozzi
utworzono
utworzono

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnośnie laptopa K56CB. Czy istnieje jakąś możliwość rozbudowania tego laptopa i czy jest jakiś sens w niego inwestować? Myślałem poprawić jego parametry do gier. Czy może ktoś pomóc w tym temacie? 

Myślałem podkręcić delikatnie procesor ale nie wiem czy w tym modelu się da gdyż w biuście nie mam takiej możliwości.... Sam procesor też jest chyba wlutowany więc samodzielna wymiana będzie raczej kłopotliwa, A jeśli jest możliwość wymiany procesora to w jaki mógłbym się zaopatrzyć? 

20210510_151420.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Dysk, ram wymienisz. Cpu i gpu nie. Rowniez o OC mozna zapomniec. To nie ta kategoria sprzetu do takich zabaw 

Jozzi
komentarz
komentarz

Czyli za wiele z nim nie zrobię, prawda? Nie opłaca się w niego inwestować? 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Do gier no niestety nie...To już staruszek

Jozzi
komentarz
komentarz

Ok, rozumiem. A polecisz jakiegoś laptopa w rozsądnych pieniądzach do gier? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie wiem co znaczy "rozsądne pieniądze" .. Do gier rozsądnie jest dać 5000zł minimum. Ale z drugiej strony gra grze nie równa :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.