x-kom hosting

Myszka bezprzewodowa

Senik
utworzono
utworzono

Cześć, planuje kupić myszkę bezprzewodową, będzie to moja pierwsza taka mysz więc nie mam obeznania co do jakości poszczególnych modeli jednak mam na oku kilka modeli 
Razer Viper Ultimate

Glorious model 0

I logitech g pro X Superlight 
 Jeśli ktoś mógłby mi doradzić która z tych myszek jest obiektywnie najlepsze to byłbym wdzięczny (chodzi mi rzeczy sensor,bateria,etc) Ponieważ jeśli chodzi o wagę no to najlżejszy jest model od logitecha jednak jest najdroższy.

 

 

 

Dżery
komentarz
komentarz

Jaki masz chwyt? Jak claw grip, to te modele się jak najbardziej sprawdzą. Jeśli lubisz lekkie myszki, to z Superlighta będziesz mega zadowolony, świetnie leży w dłoni (przynajmniej w mojej)

Razer też jest mega przyjemną w chwycie myszką, ale Synaps jest dość wybrednym oprogramowaniem. Kumpel ma ją 4msc i już marudzi, że double click zaczął się robić.

Albo zwykły Logitech Pro https://www.x-kom.pl/p/446337-myszka-bezprzewodowa-logitech-pro.html - dla mnie, superlight jest za lekka. Aktualnie korzystam z G502, która ma jeszcze dołożone trzy ciężarki. Też dobra mysz, ale pod claw grip niezbyt się nadaje.

Smolasty
komentarz
komentarz

W tym Razerze dwuklik jest praktycznie nie możliwy, ale nigdy nie mówię nigdy. W Vipererze Ultimate są optyczne przełączniki, gdzie dwuklik jest dużo mniej prawdopodobny niż w klasycznych. Dla mnie to faworyt spośród Twojego zestawienia to Viper, ale ja wziąłbym wersje dockiem. Pamiętaj jednak, że gumki w Razerze są dość wredne i czasem się odklejają, ale wtedy polecam wysłać ją bezpośrednio do Razera i przysyłają Ci zupełnie nową sztukę. Jeśli nie masz na czasu to wystarczy kawałek taśmy akrylowej - do dokładnie to samo na przyklejona fabrycznie. Ja u siebie w Mambie tak właśnie zrobiłem.
https://www.x-kom.pl/p/532473-myszka-bezprzewodowa-razer-viper-ultimate-mouse-dock.html

Senik
komentarz
komentarz
Dnia 7.05.2021 o 14:46, Dżery napisał:

Jaki masz chwyt? Jak claw grip, to te modele się jak najbardziej sprawdzą. Jeśli lubisz lekkie myszki, to z Superlighta będziesz mega zadowolony, świetnie leży w dłoni (przynajmniej w mojej)

Razer też jest mega przyjemną w chwycie myszką, ale Synaps jest dość wybrednym oprogramowaniem. Kumpel ma ją 4msc i już marudzi, że double click zaczął się robić.

Albo zwykły Logitech Pro https://www.x-kom.pl/p/446337-myszka-bezprzewodowa-logitech-pro.html - dla mnie, superlight jest za lekka. Aktualnie korzystam z G502, która ma jeszcze dołożone trzy ciężarki. Też dobra mysz, ale pod claw grip niezbyt się nadaje.

Co do chwytu to zależy, najczęściej właśnie claw lub finger (zależy od tego który w danym momencie mi bardziej pasuje) Czy lube lekkie myszki to nwm obecnie mam myszkę która mam 96 gramów a wszystkie z tych modeli są lżejsze, co do synapse razer to obecnie mam to oprogramowanie i jakoś nie narzekam, fakt mogło by być lepsze ale da się przeżyć
Ale raczej zastanowię się pomiędzy logitechem a właśnie razerem 

  • 4 tygodnie później...
Senik
komentarz
komentarz
Dnia 7.05.2021 o 15:20, Smolasty napisał:

W tym Razerze dwuklik jest praktycznie nie możliwy, ale nigdy nie mówię nigdy. W Vipererze Ultimate są optyczne przełączniki, gdzie dwuklik jest dużo mniej prawdopodobny niż w klasycznych. Dla mnie to faworyt spośród Twojego zestawienia to Viper, ale ja wziąłbym wersje dockiem. Pamiętaj jednak, że gumki w Razerze są dość wredne i czasem się odklejają, ale wtedy polecam wysłać ją bezpośrednio do Razera i przysyłają Ci zupełnie nową sztukę. Jeśli nie masz na czasu to wystarczy kawałek taśmy akrylowej - do dokładnie to samo na przyklejona fabrycznie. Ja u siebie w Mambie tak właśnie zrobiłem.
https://www.x-kom.pl/p/532473-myszka-bezprzewodowa-razer-viper-ultimate-mouse-dock.html

pooglądałem parę filmów o każdej myszy i z tego co czytałem i widziałem to ten dock w razerze dość często się psuje przynajmniej ludzie dość często się na niego skarżą, wiem, ze to kwestia egzemplarza jednak jakaś niepewność zawsze jest wsm, nikt nie napisał nic o gloriusie, z tej trójki jest to najgorsza mysz niewarta uwagi ? 

Smolasty
komentarz
komentarz

Mam kilku znajomych, którzy korzystają z docka od Razera w DAv2 pro, czy w Viperze i nikt nie skarżył się na problemy ze stacją.
Model O często (nie zawsze) przychodzi z wadą fabryczną. Głownie chodzi o problemy ze spasowaniem, piszczący scroll, albo przyciski boczne które "ciężko" się wciskają itd. Myszka sama w sobie jest fajna, ale takie wtopy przy myszce za tyle kasy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.