x-kom hosting

Telewizor 4K [2000 zł]

_LuKaS_
utworzono
utworzono

Witam.

Szukam TV 43-50 cali tylko kompletnie nie jestem w temacie co jest teraz dobre. Głównie będzie używany do Netflixa, YouTube no i może w przyszłości jakaś konsola. Oczywiście musi mieć Smart TV no i WiFi. Zależy mi na tym żeby w miarę płynnie działał. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to 2000 zł, oczywiście może być mniej jak i coś tam więcej jak warto będzie dołożyć. 

W oko wpadły mi jak na razie Xiaomi MI LED 4S 43 cale albo jego większy odpowiednik no i TLC 43P715. 

Może jest coś lepszego w tym budżecie ? 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

W tej cenie Philips 43PUS7805 będzie dobrym wyborem 

_LuKaS_
komentarz
komentarz

No właśnie w Euro gość polecał mi Philipsa 50PUS7855/12. Wydawało mi się że mówił nawet z sensem. TLC jest przy nim dużo ciemniejszy jeśli chodzi o obraz. W Media gość znów polecam mi jakieś Hisense bo Philips już się wycofuje z Polski...

Swoją drogą, duża jest różnica między tym Twoim i moim modelem Philipsa ? 

Smolasty
komentarz
komentarz

Zerknij sobie na reckę TCL 55P615. Sam szukam i na teraz on do mnie przemawia. Gość wyraźnie wytknął wady i zalety. Gość zajmuje się tylko telewizorami, więc chyba można mu zaufać. Tyle, że to 55"
https://geex.x-kom.pl/recenzje/tcl-55p615-test-i-recenzja-telewizora-4k/

_LuKaS_
komentarz
komentarz

Na pewno jest też mniejsza wersja tego modelu. W porównaniu z P715 to prawie to samo. Ogólnie Tyle tego jest na rynku że nie wiadomo co wybrać. Dzięki za podrzucenie recenzji 

  • 2 tygodnie później...
_LuKaS_
komentarz
komentarz

Witam. Mam pytanie jeszcze odnośnie tego Philipsa 50PUS7805/12, czy 50PUS7855/12 to to samo tylko po prostu w innym kolorze ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.