x-kom hosting

Który sklep jest "najlepszy"?

Variusz
utworzono
utworzono

Cześć, 

 

Przychodzę do Was z zapytaniem, który sklep Wy zwykle wybieracie. Kierujecie się typowym stwierdzeniem "biorę gdzie taniej" czy raczej macie do jakiegoś sklepu totalną awersję z jakiegoś powodu i nawet jeśli byłoby taniej to byście tam nie poszli. 
Właściwie jak tu jestem to zapytam jeszcze, czy mieliście do czynienia z mniejszymi sklepami, nazwijmy to nołnejmami?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D 

Dżery
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o sklepy typu noname, to tam staram się kupować jakieś pierdoły, groszowe tematy. Jeżeli zamierzam już wydać jakąś gotówkę, to wole udać się do sklepu, który ma wyrobioną renomę.

Ja, jeżeli chodzi o swoje "ulubione" sklepy to mam https://www.x-kom.plhttps://www.euro.com.pl/ - dlaczego? Ano dlatego, że mam najbliżej do nich :D w xkomie najczęściej kupuje podzespoły, a w euro jakieś rzeczy rtv/agd.


Weź sobie do serduszka takie stare przysłowie "chytry dwa razy traci" - wolę unikać sklepy nonamowe niż później bujać się po rzecznikach praw konsumentów i finalnie kupować ten sam produkt. 

Też zawsze staram się zamawiać wszystko internetowo i odbierać w sklepie, gdyż wtedy mnie tyczy możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni - ja z tego prawa, staram się jak najmniej korzystać, ale np przy wyborze słuchawek czy innych osobistych peryferiów - jest to mega pomocne. Pamiętam, że jak szukałem słuchawek, to zwróciłem 3 modele zanim znalazłem odpowiedni.

Tyle ode mnie ;)

Variusz
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za naprawdę fajną wypowiedź. Mam nadzieje, że ktoś jeszcze się wypowie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.