x-kom hosting

Ulepszenie kompa dobranie odpowiednich czesci

dziobaczek
utworzono
utworzono

Witam Panie , Panowie mam takowe pytanie posiadam kompa raczej juz starego nie chcial bym wszystkiego w nim wymieniac , myslalem zeby wymienic grafike na lepsza i o to moje pytanie czy jezeli wymienie grafike na lepsza pojda jakies fajne gry bo szczerze mowiac to cs go lekko przycina na tych podzespolach jestem w tych sprawach zielony wiec prosze o wyrozumialosc  
Procek , i5 3350P

12gb ram bodajrze ddr3 

karta amd radeon hd 7500 Series 
Plyta glowna zapewne jakas starsza z 2012 badz 15 r podejrzewam 

eryk93
komentarz
komentarz

Podaj markę i moc zasilacza, jeśli nie znasz, to otwórz obudowę i odczytaj z tabliczki znamionowej zasilacz, bądź zrób jej zdjęcie i wrzuć tutaj

dziobaczek
komentarz
komentarz

Hp model  DSP 460 DB 5 A maksymalna moc to 460W ogolnie caly komp jest z hp plyta glowna chyba tez bo jak sie wlacza to ekran hp wyskakuje 

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/radeon-hd-7570.c393 tutaj testowalem programem TechPower Up i robi porownanie na stronie ale to chyba glownie karty graficznej 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.