x-kom hosting

Klawiatura Krux Atax RGB TKL

sheewood
utworzono
utworzono

Witam,

 

Piszę ponieważ do nowego komputera(zaktualizowany system, nowe sterowniki płyty głównej, aktualny BIOS) została dokupiona klawiatura Krux atax rgb. Problem jest taki, że po podłączaniu klawiatura działa normalnie, ale gdy komputer przejdzie w stan uśpienia, lub zostanie ponownie uruchomiony, albo wyłączony i włączony, to klawiatura nie działa, trzeba ją odłączyć od USB i podłączyć ponownie i zaczyna dopiero działać. Jak jest PC w stanie uśpienia, to mogę go wznowić przy pomocy klawiatury, ale potem już klawiatura nie reaguje. Myszka natomiast działa normlanie (logitech g102). Zmiana portów USB nic nie daje. Podłączona jakaś stara klawiatura za pare złotych działa normlanie. Szukałem sterowników na stronie producenta, ale nie ma ich do tej wesrji klawiatury, są 2 oprogramowania do innych (nie działają z tą klawiaturą, nie wykrywają jej), a inne rzeczy to tylko dokumentacja w wordzie. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną, lub czy są gdzieś jakieś sterowniki czy coś do tej klawiatury? MOBO to MSI b460 A pro.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Powiem ci tak 

Jak możesz to zwracaj ten awaryjny szajs i dołóż kilka złoty do lanparty  na gateronach 

sheewood
komentarz
komentarz

To klawiatura kolegi, więc mu przekaże, ogólnie chodzi o same switche że są w nim słabe, czy cała marka? Bo widzę, że lanparty 1 jest też na switchach Outemu, a lanparty 2 już na gateronach, a sam będę wymieniał za niedługo klawiaturę, więc się czegoś dowiem :D Obecnie mam też z modecoma, ale starą wersje volcano bez rgb, też na outemu.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

 outemu i krux to jeden wielki syf 

Jak będziesz wymieniał klawiaturę to ile  chesz wydać na nią? 

sheewood
komentarz
komentarz

Myślę że tak około 250/300zł, może być wersja TKL, nie używam zazwyczaj klawiatury numerycznej i raczej coś z brązowymi switchami, niebieskie mnie już denerwują, ale może to też kwestia, że ta klawiatura którą mam ogólnie głośno stuka. Kiedyś w mediamarkt miałem możliwość poklikania logitech g pro (ona ma bodajże niebieskie) to była dużo cichsza i bardzo przyjemnie się na niej pisało (żałuję że nie kupiłem w tedy bo była duża promocja, chyba 250zł) a cena normalna jest jednak około 500zł ;/ 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

W tej cenie lanparty 2 na gateronach brown 

Choć na twoim miejscu dołożyłbym kilka złoty do Corsair K63 Compact na Cherry mx

  • Super 1
sheewood
komentarz
komentarz

To już mniej więcej będę wiedział za czym się oglądać, czyli tak z grubsza switche outemu omijać, ta lanparty 2 wygląda super, może jak będą już sklepy pootwierane będzie okazja gdzieś ją przetestować, Ten Corsair też wygląda fajnie będę miał na niego tez oko, jak będą jakieś promocje :D tylko szkoda że nie jest RGB, widzę że jest też Corsair K60 RGB PRO cherry MX Viola, jak jest z tymi switchami orientujesz się? I w razie czego co uważasz o tym logitechu g pro na switach GX Blue?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Mx viola nie macałem 

A ten Logitech to też fajna klawa a z kodem prezent na xkomie jest z 399zl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.