x-kom hosting

Problem z wyświetlaniem kursora i innych obiektów po zakupie monitora plz help <3

robimen
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka wszystkim, kupiłem monitor 144hz samsuna tydzien temu i od tamtego momentu za kursorem myszki lata jakby czarna smuga to samo jest gdy gram w fife jak lata piłka to za nią też jest czarna smuga rozdzielczosc jest na 144 hz tak jak monitor nie mam pojęcia o co chodzi wiec spytam mądrzejszych ode mnie :D kabel to displayport, 1920x1080 gtx 1060 3gb

robimen
komentarz
komentarz

mordko edytowałem post, displayport, fullhd, 1060 gtx 3gb, zauważyłem ze w rainbow six tez za roznymi tekstorami pojawia sie ta smuga/cień

Gość
komentarz
komentarz

W filmiku masz kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc .

Podawaj również jaki procek, płyta główna, RAM - ze szczegółami (coś jak u mnie w stopce-mniej więcej).

robimen
komentarz
komentarz

i5 6400 intel, płyta głowna MSi h110mpro-vd, ram 8gb goodram 2133  biore sie za oglądanie 

odkryłem co to za problem, jest to ghosting, tylko ze po zmianie czasu reakcji czyli overdrive nic sie nie zmienia... dalej jest smużenie za kursorem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.