x-kom hosting

Google maps - dziwny problem

samidon
utworzono
utworzono

Cześć,
Dzisiaj włączając Google maps zauważyłem dziwny problem. Mianowicie - przy wyborze miejsca docelowego i trasy, kiedy klikam "Nawiguj" aplikacja z powrotem wraca do wyboru trasy i tak w koło macieju, czyli w skrócie - nie włącza się nawigacja. Co próbowałem:
- Odinstalować aktulizacje Google maps i wgrać je od nowa
- Wyczyściłem pamięć podręczną, wyczyściłem dane
- wylogowałem się i zalogowałem ponownie do aplikacji
/Ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić, albo może ktoś sam doświadcza tego problemu? ( dodam że jeszcze wczoraj wszystko działało jak należy ... )

gavron7
komentarz
komentarz

A typ trasy masz wybrany (pieszy, autem , MPK itp)?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
samidon
komentarz
komentarz

Tak i mam różne trasy np. do wyboru, klikam w pożądaną i "/\ Rozpocznij" i mi z powrotem wraca do wyboru. Nie wiem dlaczego. Dziwna sprawa ...

/Dziękuję za odpowiedź.

gavron7
komentarz
komentarz

A masz aktualne? Ostatnio duuuzo zmienili

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
samidon
komentarz
komentarz

Rozwiązałem problem, ale po kolei.

Wczoraj wieczorem miałem dziwną przypadłość że mi padł smartfon. Po naładowaniu i włączeniu CAŁY czas wyskakiwał mi błąd "Usług Google" (że wciąż przestaje działać). Udało mi się je odinstalować, ale zainstalowane usługi pobrałem z Google (jakieś najnowsze) - i problem jak gdyby nigdy nic, zniknął. No to mówię: "fajnie" :)

No ale właśnie od tego momentu zaczął się problem Google maps - jak wspomniałem powyżej. Nie spodziewałem się, że może to mieć jakieś znaczenie, ale jak już mi nic nie pomogło z Google maps, to mówię spróbuję jeszcze raz z usługami Google'a. I ponownie je usunąłem, ale tym razem zainstalowałem te, bezpośrednio ze Sklepu Google'a. I włączyłem ponownie Google maps i ... ŚMIGA :)

Także suma summarum - z tego całego wywodu - jest taka, że to wina Usług Google'a (co mnie trochę dziwi bo miałem najnowsze, chyba że .. coś nie pasowało pod telefon, nie wiem nie wnikam).

/Dzięki za pomoc wszystkim! :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.