x-kom hosting

Szukam telefonu do 1100zł

lukasz000
utworzono
utworzono

Witam 

Jak na razie jestem zainteresowany tymi  trzema   telefonami w tej cenie :

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Realme 8 Pro

Realme 7 Pro 

 

Jeżeli ma ktoś lub miał z nimi do czynienia to prosiłbym o opinie ich.

 

Najbardziej mi zależy na tym aby nie był on jakiś dużych rozmiarów bo takich nie lubie, żeby w miare dobre zdjęcia robił   i  żeby bateria długo trzymała. 

 

 

Jak macie jeszcze jakieś fajne telefony w tej cenie to prosze  o podanie :d 

 

Z góry dzięki za odpowiedź 

 

TooH
komentarz
komentarz

Zalezy ci na nowym ? ;)
Ja mam na sell Xiaomi Mi 9 :)

  • Co? 1
lukasz000
komentarz
komentarz

Nie dzk 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

realme 7 Pro będzie dobrym wyborem tylko musisz poszukać bo różnie chodzi 1100-1200

Pentium320
komentarz
komentarz

+1 jeśli chodzi o Realme.

Alternatywnie, Moto G 5G Plus 6/128 jest dziś w dość fajnej promce w Euro z kodem rabatowym (999zł).

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-smartfon-g5g-plus-4-64gb-blue-motorola.bhtml

Na plus trochę lepszy SoC, czysty Android, większa bateria, 5G i odświeżanie 90Hz...

Na minus wyświetlacz niebędący AMOLED'em, trochę większe wymiary i mniej RAM

 

Nie mniej jednak, moim zdaniem też ciekawa opcja tym bardziej, że wychodzi taniej.

  • 1 miesiąc później...
Lukasz10
komentarz
komentarz

Nie widziałem, żeby ktoś polecał telefon Huawei. Czy one odstają od najlepszych modeli? Czy taki Huawei P40 Lite może konkurować z powyższymi propozycjami?

Smolasty
komentarz
komentarz

Huawei nie obsługuje Google Play, dlatego brakuje wielu aplikacji. Niby da się instalować, ale jest z tym trochę zabawy. Telefony jak najbardziej na plus, ale pewien wpływowy człowiek zamieszał...
Przeczytaj sobie artykuł https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/ekosystem-huawei/

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.