x-kom hosting

Problem z połączeniem internetowym podczas grania w gry komputerowe.

SAJEN
utworzono
utworzono

Witam, otóż tak posiadam WIFI "Światłowód" Zaczynam grać w gry obojętnie jaka CS:GO czy Minecraft, we wszystkich grach jest ten sam problem. Laptop był zakupiony w lipcu tamtego roku, a problem pojawił się w grudniu, i od tego czasu rozpoczął się ten problem. Na początku myślałem że jest to wina internetu, więc wymieniłem internet ale to i tak nic nie pomogło również miałem ten sam problem. Na początku gdy włączam grę mam normalny ping a po jakimś czasie grania 30-60 minut, ping mi wzrasta do 250-1000ms.  I od tego momentu gdy mam ten ping widzę w grach teleportujących się graczy, Póki nie wyjdę z serwera będę miał taki ping ciągle. A jak wyjdę z serwera to po 20-50 sekundach ping wraca do normy, i tak ciągle w kółko. Nie ważne czy gram na Polskich serwerach czy Amerykańskich to i tak problem jest taki sam. Po 2 miesiącach się skapnąłem że jest to wina komputera ponieważ na innym komputerze nie było tego problemu i miałem tam stałe 30 pingu.  Bardzo bym prosił o pomoc bo męczę się z tym problemem jakieś 3 miesiące, i nie wiem co zrobić, bo nie znam się na komputerach.

 

Specyfikacje Laptopa:

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GTX 1650

Procesor : AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx 2.30 GHz

Ram : 16gb

Windows 10 Home Wersja : 20H2

Screenshot_1.png

Gość
komentarz
komentarz

I w czym Ci pomóc?

Wymienić bebechy? Przeinstalować system czy co?

 

Mimo iż sam napisałeś że jest to problem z kompem, to po co tu zakładasz wątek?

Skoro już założyłeś to chociaż przeczytaj specjalnie napisany przyklejony "ZANIM ZAŁOŻYSZ(...)", przeczytałeś? Nie, bo po co.

 

ANKIETA jeśli chcesz pomoc w tym dziele ale jakoś nie widzę aby Ci tu pomóc więc proponuję zmienić dział.. :P

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.