x-kom hosting

Realme 8 jako nowy smartfon po mi9t

HanibaII
utworzono
utworzono

Hej jak w temacie aktualnie mam mi9t jednakże zaczyna brakować mi w nim baterii dodatkowo mam problem z wifi które mimo połączenia z nim nie otwiera stron i pomaga wyłączenie i włączenie wifi nie raz dwukrotnie bo po pierwszym,, resecie'' nie wykrywa wifi mimo iż router mam tuż obok

 

Do czego używam smartfon? 

 

Przeglądanie internetu

Oglądanie filmów/anime i czasem słuchania muzyki z anime  na youtube aparat mnie absolutnie nie obchodzi gdyż go nie używam a Realme mnie zainteresował mocna bateria i szybszym ładowaniem niż mi9t do gier telefonu nie używam musi na nim bez problemowo działać YouTube Vanced i AdGuard

 

Czy opłaca się go brać do takich potrzeb co napisałem? Interesuje mnie wariant 6+128

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Realme 8 będzie git :) 

HanibaII
komentarz
komentarz

Takie pytanko jeszcze zauważyłem iż Realme 8 nie ma apek od dzwonienia i pisania wiadomości googlowych da się je zainstalować z sklepu play bo realme 8 pro ma googlowe 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.