x-kom hosting

Gry na cd

pociop
utworzono
utworzono

Siemka rok temu zakupiłem komputer lecz bez cd romu ( jak to w tych nowych komputerach) i czy dało by się zakuapić jakiś gadżet który by odczytywał płyty ? 

z góry dzięki

anioł2009
komentarz
komentarz

zewnętrzny naped na usb ?

pociop
komentarz
komentarz

a za ile taki idzie?

pociop
komentarz
komentarz

dzk

 

a i jeszcze jedno mogę kupić byle jaki i  i tak będzie działał mi na komputerze?

@anioł2009 o i jeszcze czy bezpiecznie jest zebym płyte włożył do komputera z cd romem i czy mógłbym to zgrać wtedy na pendrive?

anioł2009
komentarz
komentarz

No raczej tak, chyba że kupisz jakiś chinski badziew... Zgrywanie powinno działać bez problemu.

pociop
komentarz
komentarz

czyli mogę zgrać na usb? ale czy to jest bezpieczne czy lepiej kupić przenośny cd rom?

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Zeby płyte zgrać na pendrive to i tak musisz kupić cdrom bo go nie masz :pff:

pociop
komentarz
komentarz

ale na inny komp z cd romem bym dał płyte

anioł2009
komentarz
komentarz

No to nie widze problemu.

pociop
komentarz
komentarz

czyli lepiej zgrać na pendrive niż se kupować cd rom? albo co jest bardziej bezpieczne 

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak masz syf na płycie lub komputerze to i to i to bedzie niebezpieczne.... Takim tokiem myślenia nie kupisz nic.

 

Cdrom jest wolniejszy...Transfer po usb 3.0 w górę na dobrym pendrivie będzie szybszy znacznie. 

pociop
komentarz
komentarz

ok a gra z płyty online będzie działało jak z usb dam ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak skopiujesz oryginalną grę na pendrive'a to może działać lub nie - zależy od zabezpieczeń gry.

pociop
komentarz
komentarz

ajc to wole juz kupić chyba

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.