x-kom hosting

Opóźnienia klawiatury, brak reakcji!

Monika123
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,

mam problem z reakcją klawiatury na komputerze służbowym.

Problem polega na tym, iz klawiatura nie reaguje na zadanie, lub reaguje z opóźnieniem.

Podczas pisania są duże opóźnienia i pomijanie liter, ktore zostały uzyte.

Systuacja wyglada tam tylko na systemach webowych. W sytemie word, czy komunikatorach klawiatura reaguje prawodlowo.

Problem pojawia się zarówno na klawiaturze z laptopa jak i na dopietej klawiaturze.

Może ktoś wie z cze wynika ta sytuacja?? Jakieś ustawienia?

Bardzo proszę o pomoc. Namieniam, że nie jest to problem z internetem, ponieważ na moim osobistym komputrze wszystko działa prawidłowo.

Niebieska
komentarz
komentarz

A co to za komputer? To laptop? Jeżeli tak to podłącz zewnętrzną klawiaturę i zobacz czy też jest ten problem.

Monika123
komentarz
komentarz

Tak laptop. Na zewnetrzenej klawiaturze to samo. Pisałam wyżej.

Niebieska
komentarz
komentarz

A jak np gdy wpisujesz coś w Google? Też jest opóźnienie? Możesz gubić pakiety mimo, że prędkość jest ok. A propos netu więcej Ci powie @gavron7

gavron7
komentarz
komentarz

Poprostu masz zainstalowanego jakiegoś śmiecia w przeglądarce i tyle

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Monika123
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak Niebieska,  w google też jest opóźnienie i gubi literki. W sumie w google jest jeszcze gorzej niż na systemach na których pracuję.

 

Do gavron7

Raczej nic mi się samo nie zainstalowało, system jest dobrze zabezpieczony i tylko administrator może cos instalować, ale

jestem zwykłym laikiem mogę się mylić., Jeżeli możesz to napisz co mogę zrobić bo tak się nie da pracować.

Dodam że problem powstał po zmianie laptopa. Na starym było wszystko ok. Pracuję z domu cały czas w powodu pandemii i nie mam możliwości udania sie do informatyka w pracy dlatego szukam tutaj pomocy. Będę wdzięczna :)

 

 

 

 

 

 

 

 

gavron7
komentarz
komentarz
Tak Niebieska,  w google też jest opóźnienie i gubi literki. W sumie w google jest jeszcze gorzej niż na systemach na których pracuję.
 
Do gavron7
Raczej nic mi się samo nie zainstalowało, system jest dobrze zabezpieczony i tylko administrator może cos instalować, ale
jestem zwykłym laikiem mogę się mylić., Jeżeli możesz to napisz co mogę zrobić bo tak się nie da pracować.
Dodam że problem powstał po zmianie laptopa. Na starym było wszystko ok. Pracuję z domu cały czas w powodu pandemii i nie mam możliwości udania sie do informatyka w pracy dlatego szukam tutaj pomocy. Będę wdzięczna
 
 
 

 

 

 
 
 
Ale "informatyk" jest w stanie wejść na twojego łapka i Ci zdalnie pomoc. Skoro to firmowy to zgłoś i nie pracuj dopóki ci nie naprawia. Uwierz mi wiem co mówię.
A po drugie wiekszosc wtyczek user instaluje nie potrzebna jest zgoda itp administratora.

Nie pomogę bo nie używam dziwnych systemów. Jedyne co sprawdź to zobacz czy w trybie incognito będzie też problem stawiam że go nie będzie a jeśli nie ma problemu w inkognito to jest jak mówię

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Ps. Jeśli bardzo będziesz wdzięczna to osobiście się wbije na teamviewera i Ci pomogę buahhaha

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



Monika123
komentarz
komentarz
22 godziny temu, gavron7 napisał:

Ale "informatyk" jest w stanie wejść na twojego łapka i Ci zdalnie pomoc. Skoro to firmowy to zgłoś i nie pracuj dopóki ci nie naprawia. Uwierz mi wiem co mówię.
A po drugie wiekszosc wtyczek user instaluje nie potrzebna jest zgoda itp administratora.

Nie pomogę bo nie używam dziwnych systemów. Jedyne co sprawdź to zobacz czy w trybie incognito będzie też problem stawiam że go nie będzie a jeśli nie ma problemu w inkognito to jest jak mówię

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Ps. Jeśli bardzo będziesz wdzięczna to osobiście się wbije na teamviewera i Ci pomogę emoji14.png buahhaha

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


 

Dzięki gavron7 :) Zgłosiłam informatyką hehe ciekawe czy się odezwą.

 

Co do trybu incognito nie wiem o co chodzi :co:. Może o to żeby nie być zalogowanym jako użytkownik?? Jak tak to nie ma szans :/  Komputer jest przypisany do mnie i nie moge go uruchomić inaczej niż przez moje akcesy.

 

Noo, byłam bardzo wdzięczna, gdybyś rzeczywiscie mógł mi pomóc ... ale to takie gadanie tylko via net,  już ja was znam chłopcy :P

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.