x-kom hosting

Adres email z facebook

Marta91
utworzono
utworzono

Witam, mam nietypowy problem z którym borykam się już od niespełna tygodnia, postanowiłam wiec zwrócić się do ekspertów, a mianowicie potrzebuje dostać email z facebooka mojego męża, oczywiście dostępu do konta nie mam, również na profilu w zakładce informacje także nie jest podany, próbowałam rożnych sposobów min na platformie yahoo oraz gogle+ niestety o ile kiedyś było to możliwe exportowanie kontaktów teraz już niestety niema takiej opcji, Czy ktoś z was moi drodzy zna jakaś inna możliwość, drogę do pozyskania email oczywiście rzecz jasna mam go w znajomych.  

 

Pozdrawiam 

Marta 

Gość
komentarz
komentarz

Wpisz w google imię i nazwisko ewentualnie miasto jeszcze. Innej opcji nie ma.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Anawa
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Marta91 napisał:

potrzebuje dostać email z facebooka mojego męża

Jedynie co przychodzi mi do głowy to dane zapisane na komputerze męża... Natomiast jeżeli nigdzie w internecie nie udostępniał swojego adresu e-mail to jest mała szansa, że gdzieś się go znajdzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.