x-kom hosting

Google analytics

ABCDE1
utworzono
utworzono

Witam. W "mojej aktywności" Google, przy niektórych stronach pokazuje się napis Google Analytics (zaznaczone na czerwono). Chciałabym wiedzieć co to oznacza? Czy jeśli nie wchodziłam na tą stronę, ale wyświetliła mi się jej reklama podczas oglądania filmu, to ta reklama może tak wyglądać w historii wyszukiwania w mojej aktywności Google? Czy napis Google analytics i napis "odwiedzono" oznacza że rzeczywiście odwiedziłam tą stronę?

IMG_20210410_122822.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

Wszystko co jest w tym miejscu to rzeczy zrobione z Twojego konta google. Jak widzisz pojawiają się tu rzeczy związane z całym kontem a nie tylko kompem.

Jak masz jakieś podejrzenia to może zacznij od weryfikacji na koncie google podłączonych urządzeń?191237ab145ea3a68dcd5a8dae05905e.jpg43b7b4eee5f5d059baae5f37c64a5bc6.jpg

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz
10 godzin temu, ABCDE1 napisał:

pokazuje się napis Google Analytics

W ramach Google Analytics odwiedzałeś wymienione strony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.