x-kom hosting

Modyfikacja zdjęcia

Damian958
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie odnośnie screen. Jest zdjęcie i nałożone jest tło na danym tekście powiedzmy ( nie zrobione to za pomocą telefonu a raczej komputerowo) czy istnieje możliwość takiej edycji by odczytać co kryje się pod tym obszarem? 

Pozdrawiam

  • Co? 1

gavron7
komentarz
komentarz

Ale że co?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
ahaed
komentarz
komentarz
Dnia 2.04.2021 o 13:33, Damian958 napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie screen. Jest zdjęcie i nałożone jest tło na danym tekście powiedzmy ( nie zrobione to za pomocą telefonu a raczej komputerowo) czy istnieje możliwość takiej edycji by odczytać co kryje się pod tym obszarem? 

Pozdrawiam

Nie. Musiałbyś mieć oryginalny screen lub zdjęcie. Tak samo nie usuniesz doklejonej cenzury na piersi i inne miejsca. To tak przy okazji gdybyś pytał :p;)

gavron7
komentarz
komentarz
Witam, mam pytanie odnośnie screen. Jest zdjęcie i nałożone jest tło na danym tekście powiedzmy ( nie zrobione to za pomocą telefonu a raczej komputerowo) czy istnieje możliwość takiej edycji by odczytać co kryje się pod tym obszarem? 
Pozdrawiam
To zadaj najpierw sobie pytanie - a czy zrobić zdjęcie bloku widzisz co znajduje się za blokiem?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.