x-kom hosting

Domowy monitoring

berscik
utworzono
utworzono

Witajcie!

Planuję sobie zrobić monitoring domowy i znalazłem kamery firmy imou, fajny sprzęt aplikacja na telefon oraz desktop ale brak możliwości nagrywania na serwer domowy, albo karta sd albo chmura. Co prawda są zestawy z centralką ale tylko na 4 kamery. Xiaomi ma opcję nagrywania na serwer NAS ale nie ma z kolei aplikacji na desktop. Czy może ktoś używa kamer WIFI z możliwością nagrywania obrazu na serwer NAS i żeby jednocześnie kamera obsługiwana była przez pc jak i tele. 

Pozdrawiam serdecznie

gavron7
komentarz
komentarz

Nie firmy krzak. Przez 16 lat montowałem normalne systemy także coś tam mogę powiedzieć w temacie.
Osobiście podszedłbym do tematu zupełnie inaczej.
1 na pewno nie uzywalbym ZADNEJ chmury
2 kupiłbym najnormalniejszy na świecie rejestrator albo ewentualnie postawił gdzieś sobie w domu soft i do tego podpinali kamery.


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

berscik
komentarz
komentarz

A jakie kamery byś polecił czy myślisz ze kamery wifi byłyby ok, problematyczne byłoby puszczanie kabli w każda stronę :)

gavron7
komentarz
komentarz

Co kto lubi, albo monitoring albo wifi :P

Wifi - sama nazwa mówi - problemy :)

Dużo pracowałem na HIKu, BCS. Generalnie tak naprawdę nie ma znaczenia jakie bo 95% ma dokładnie taką samą konfiguracje, menu wszystko, tylko różni się brandem softu.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.