x-kom hosting

pytanie do właścicieli smartfonów od Xiaomi lub Realme

m4tt
utworzono
utworzono

Witam

 

Posiadam obecnie leciwy już smartfon Xiaomi Redmi Note 5 który muszę w najbliższym czasie wymienić z racji tego że mam ekran pęknięty a sam smartfon nie działa najlepiej. Jednak bardzo ważną funkcją dla mnie w smartfonie jest automatyczne nagrywanie rozmów a ten model taką funkcję ma wbudowaną. Czy ktoś kto tutaj posiada nowszy (od mojego) smartfon od Xiaomi ewentualnie Realme jest mi wstanie sprawdzić czy ma funkcję automatycznego nagrywania rozmów? instalowanie aplikacji nagrywającej rozmowy ze z sklepu nie wchodzi w rachubę gdyż mam złe doświadczenia z takimi aplikacji (albo nie działają albo nagrywają za cicho albo nie zapisują numerów tel. itp.) 

  • 4 tygodnie później...

HanibaII
komentarz
komentarz (edytowane)

Do mi9t jest aplikacja xiaomi do dzwonienia która ma możliwość nagrywania rozmów ale nie wiem czy działa wszystko nowsze od mi9t w tym mi9t pro posiada aplikacje googla pozbawiona możliwośći nagrywania rozmowy,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.