x-kom hosting

Jaki pad kupić do PC

egnever666
utworzono
utworzono

Cześć,

Proszę, doradźcie mi jakiego pada najlepiej kupić do PC. Od razu zaznaczę, że mam starszy sprzęt - bez bluetooth i jeszcze z Windows 7. Na chwilę obecną nie zamierzam go wymieniać na coś bardziej aktualnego technologicznie. Jednocześnie grywam w tytuły, które wspiera, a czasami wręcz zrobione są z myślą o graniu na padzie. Zależy mi na tym, żeby pad działał bez problemu i od razu się wykrywał w grze, bez dodatkowych zabaw z emulatorami itp. Z tego co sam gdzieś tam czytałem, wydaje mi się, że najrozsądniej będzie zainwestować w pada od Xboxa, tylko nie wiem, którego, żeby miało to w ogóle sens z moim sprzętem. A może są jakieś inne pady, które sprawdzają się równie dobrze albo i lepiej. Jeżeli chodzi o budżet to nie chciałbym przekroczyć ceny najnowszego pada do Xboxa, ale chętnie wydam mniej - wiadomo. Będę wdzięczy na Waszą pomoc.

Viroz
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja osobiście od kilku lat mam pada od Xboxa one, którego kupiłem, kiedy jeszcze przeżywał lata świetności. Póki co problemów z nim nie miałem. Podpięcie go do komputera ładowarka od telefonu nie stanowi problemu(USB -> mini USB). Obsługuje wszystkie tytuły w jakie gram, a przy okazji jest też wygodny i lekki(bez dokładania baterii, a to nie jest potrzebne przy korzystaniu z niego poprzez kabel). Na ten moment koszt, to 175 zł na allegro(nie mogłem znaleźć go na innych stronach). 

 

LINK

 

Nie wiem tylko czy jest on kompatybilny z win 7, bo ja używam 10-tki

Smolasty
komentarz
komentarz

Mogę potwiedzić to, co powiedział kolega wyżej - pad od xboxa one to najlepsze rozwiązanie. Według tego co zdążyłem znaleźć w sieci to taki pad powinien działać na SP3. Tylko tam było wspomniane o dedykowanym odbiorniku.
Jeśli przewód nie będzie Ci przeszkadzał to możesz też rozważyć pada od PDP, jest to rozwiązanie na licencji MS, więc to 1:1 pad od xboxa, tylko na przewodowy. Ma to swoje plusy, bo zaoszczędzić np. na zakupie akumulatorów, czy baterii. Miałem na nim okazje pograć i nie różni się niczym poza wagą, która jest dużo niższa - to przez brak baterii w środku.
https://www.x-kom.pl/p/435825-pad-pdp-xbox-one-controller-black-przewodowy.html

  • 2 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.