x-kom hosting

Dym z klawiatury

Karol371
utworzono
utworzono

Witam dzisiaj spotkałem się z nietypowa sytuacja a mianowicie podczas normalnego grania poczułem zapach spalenizny i zobaczyłem że unosi się dym z klawiatury od razu ją odlaczylem i wziąłem się za rozkręcanie okazało się że najprawdopodobniej spalił się kondensator (klawiatura spać gear gk530),co mógłbym zrobić w tym miejscu albo gdzie kupić dany kondensator

IMG_20210322_232132.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie wiadomo nawet jaki to kondensator...Trzeba by spojrzeć pod lupą albo mikroskopem i odczytać wartość ( o ile się da ). Ewentualnie dobrać metodą prób i błędów...Pytanie jest czy ten układ kbc po prawej nie został uszkodzony.. Jeśli tak to biorąc pod uwagę obecną cene klawiatury nie ma sensu naprawiać.

Wymagana jest diagnostyka przez elektronika aczkolwiek w typowym serwisie komputerowym mogą odmówić ze względu na brak opłacalności naprawy dla nich.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.