x-kom hosting

Kierownica

kolik2k21
utworzono
utworzono (edytowane)

Polecacie jakąś kierownice z force feedback do 400 zł?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Z ff do 400zł jedynie pozostaje używany logitech dfgt ale kupowanie tak starej kierownicy i to jeszcze używanej to ruska ruletka 

aple4`
komentarz
komentarz

Podepnę się do pytania. Jaką kierownicę polecacie w budżecie 500 zł? Zależy mi na tym aby była multiplatformowa - obsłużyła ps4, pc i jeżeli da radę xbox360.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@aple4` za 400zl znajdziesz hori apex ale uwierz polecam ci dołożyć te 200 i szukać t150 w promocji za 700

  • Super 1
aple4`
komentarz
komentarz
[mention=244414]aple4`[/mention] za 400zl znajdziesz hori apex ale uwierz polecam ci dołożyć te 200 i szukać t150 w promocji za 700
Tylko jeszcze zapytam, ponieważ widzę dwie różne wersje T150: edycja ferrari i "zwykła" to to samo?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

To samo tylko kolory inne 

  • 10 miesięcy później...
LesnikubeK12
komentarz
komentarz

Logitech Driving Force GT jedyna sluszna kierownica nie stety uzywana bo jej juz nie produkują ale znajdziesz moze taniej na olx;)

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@LesnikubeK12 data ...

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.