x-kom hosting

Zablokowana instalacja programów a pulpit zdalny

bartolomeo99
utworzono
utworzono

Cześć,

 

mam następujący problem. Posiadam w pracy komputer (Linux) z zablokowaną możliwością instalacji programów.

Znacie jakaś stronę internetową, która pozwala zdalnie kontrolować komputer, ale nie wymaga instalacji.

Wpadłem tez na jeszcze inny pomysł. Czy jak zainstaluje program do zdalnej kontroli na pendrivie i włożę do komputera w pracy to będę mógł go odpalić?

Bardzo dziękuje za odpowiedź

Bartek

gavron7
komentarz
komentarz

1. Skoro jest zablokowane to z jakiegoś powodu - właśnie ze względu na uzyszkodnikow takich jak Ty
2. Po SSH możesz bez problemu zrobić wszystko

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące później...
majkel44
komentarz
komentarz

Pod linuksem to troche bardziej skomplikowane - jak na kliencie jest zablokowane ssh, montowanie tego z usb...moze sie wykroczyc.

gavron7
komentarz
komentarz
Pod linuksem to troche bardziej skomplikowane - jak na kliencie jest zablokowane ssh, montowanie tego z usb...moze sie wykroczyc.
Co jest skomplikowane? Chcesz o tym pogadać? :) Uwierz mi szybciej, bardziej intuicyjnie i łatwiej odpali się cokolwiek na Linuxie niż na windowsie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.