x-kom hosting

Fotel do kompa 1700zł

Sławomir
komentarz
komentarz

Ja to mam zwykłe krzesło z oparciem obite eko skórą za 200zł. Po jaki czort potrzebne ci te kółka..

Te wszystkie gamerskie krzesła tylko robią ci jajo z kręgosłupa..

Lepiej wybrać krzesło biurowe które jest o około 50% tańsze a dodatkowo jest wyprofilowane tak jak powinno.
 

  • Haha 1
  • Dobra wypowiedź 1
gorgo12
komentarz
komentarz

Ja właśnie na takim zwykłym już nie umiem usiedzieć długo i bardziej się garbię niż na tych z kółka, drugą stroną jest za niskie z oparciem które mam obecnie i tym samym wchodząc pod biurko muszę za każdym razem panelem dźwigać biurko góra dół co jest drażniące.

Sławomir
komentarz
komentarz

to biurko jest za nisko.. albo musisz mieć bez podłokietników. jednak ja bym szukał czegoś w krzesłach biurowych bo są znacznie tańsze, a te w porównywalnej kwocie są bardzo dobre jakościowo.

co do wzrostu to chyba najlepiej sprawdzić osobiście na jakiś wystawowych modelach, co znowu utrudniają nasi ukochani włodarze...

gorgo12
komentarz
komentarz

Co za czasy, by ciężko było cokolwiek kupić.Nie bardzo chcę z eko skóry, miałem 2. Jedno po 2 latach spękało, a drugie po 1.5 roku i takie pytanko czy te siatkowe są coś warte czy lepiej materiałowe?

Sławomir
komentarz
komentarz

Ja bym raczej szukał materiałowego.. chociaż te siatkowe jeśli nie są plastikowe to też powinny być wygodne.

gorgo12
komentarz
komentarz

Porozglądam się gdzieś za takimi, może coś trafię fajnego.

Sławomir
komentarz
komentarz

Trudno coś wybrać jeśli nie możesz w takim usiąść..

gorgo12
komentarz
komentarz

To co teraz z eko skóry mi popękało kupiłem bez siedzenia i było wygodne, nie mogłem co do wygody nic złego powiedzieć. Poprzeglądam sklepy później.

Sławomir
komentarz
komentarz

Ja bym oglądał na twoim miejscu krzesła biurowe. bo to praktycznie to samo, tylko nazwa podbija cene.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.