x-kom hosting

Program do kopiowania plików do różnych folderów.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
Grot
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, bawię się pewną grą i bawię się modami, przy których struktura jest dziwna. O to co potrzebuje

W katologu x jest powiedzmy 30 plików luzem. W tym samym katalogu x jest 50 folderów i chcę żeby wszystkie pliki z x (bez folderów) były kopiowane do tych folderów (może podmienić pliki bez pytania).

Inaczej mówiąc żebym mógł mieć albo:

  • najlepiej możliwość kopiowania wszystkich plików z wskazanego katalogu do wszystkich podfolderów
  • możliwość wybrania wielu folderów docelowych.

Znacie jakiś program którym bym to szybko ogarnął. Bo nie jest to jednorazowa akcja.

  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz

Total commander

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Można też samemu jakiś skrypt napisać

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Pentium320
komentarz
komentarz

Jeśli ma to być powtarzalne, to najprościej zautomatyzować skryptem batch lub powershell. W sumie, z grubsza jedyne co ci będzie potrzebne to XCOPY lub ROBOCOPY. Obszerną dokumentację jak tego użyć masz w docsach Microsoftu.

gavron7
komentarz
komentarz
Jeśli ma to być powtarzalne, to najprościej zautomatyzować skryptem batch lub powershell. W sumie, z grubsza jedyne co ci będzie potrzebne to XCOPY lub ROBOCOPY. Obszerną dokumentację jak tego użyć masz w docsach Microsoftu.
Total commander też powtórzysz... Możesz sobie też skrypt wyklikac

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.