x-kom hosting

Klasyczny telefon do ~300zł

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Szukam klasycznego, prostego telefonu z klawiaturą, dla mamy.

Telefon musi być niezawodny, prosty w obsłudze i mieć dobrą baterię. Używany będzie praktycznie tylko do dzwonienia i tyle.

Myślałem o jakiejś prostej Nokii np. 5310, 800, 215, 216, 225, 230, 3310, 8000 (kolejność przypadkowa)

Fanie prezentują się też np. Maxcomy MM238, MM144, MM760, MM330 ale nie miałem do czynienia z tą marką więc nie wiem czy są dobre

Cena do 300zł, ale może też być trochę więcej

Co możecie polecić?

 

Pozdrawiam

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja mam Maxcom'a MM320, ma duże, wygodne klawisze, duży ekran jak na klasyczne telefony, dzwonek jest głośny, trzyma ok tygodnia. Wcześniej używałam MM141, ten to dopiero miał głośny dzwonek, umarłego by z grobu wygonił i on trzymał 1.5 tygodnia ;) A moja mama ma już trzeci rok MM237 i jest z niego bardzo zadowolona (mama ma 60lat), ma duży, wyraźny wyświetlacz i trzyma ok 5 dni. 

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Super, czyli Maxcoma mogę spokojnie brać bo solidna marka, teraz pozostaje któregoś wybrać

Dzięki raz jeszcze

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja jestem zadowolona z nich, mam jeszcze dwa telefony stacjonarne i też dają radę :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Fajny, ale mama potrzebuje zwykłej słuchawki do dzwonienia ;)

 

Wezmę jednak Maxcoma, zgodnie z poradą Niebieska

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.