x-kom hosting

Brak sygnału podczas grania w gry.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
CIAPARITOKEBABO
utworzono
utworzono

Od dwóch dni podczas grania w gry po jakiś ok.10 minutach na monitorze wyskakuje brak sygnału, ale podczas np. oglądania youtuba nie mam problemów.

Temperatury sprawdziłem i są w porządku, wczoraj wyczyściłem cały komputer, wymieniłem pastę termoprzewodzącą i kupiłem nowe chłodzenie do cpu i nadal problem występuje.

Czytałem podobne problemy i podejrzenia padały tam na gpu albo zasilacz.

Mój pc:

Asus Radeon R9 390

AMD Ryzen 5 2600

Gigabyte B450 Aorus Elite

G.Skill Aegis DDR4 16GB (2x8gb)

zasilacz I-TEC 950W (stary zasilacz kiedyś go dostałem)

 

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Zasilacz kategorycznie do wymiany bo nie trzyma stabilnych napięć i spali Ci kartę graficzną wraz z resztą podzespołów.  Te objawy są typowe dla  kiepskich bądź starych i nie trzymających napięć zasilaczy. 

CIAPARITOKEBABO
komentarz
komentarz

@Niebieska dziękuje ^_^

 

CIAPARITOKEBABO
komentarz
komentarz

@Niebieska wymieniłem dzisiaj zasilacz i mam dalej ten sam problem :(

 

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Możliwe, że niestety dostało się karcie graficznej. Masz możliwość sprawdzenia jej w innym kompie bądź pożyczenia od kogoś jego grafy do testów? Jakiej marki jest nowy zasilacz?

CIAPARITOKEBABO
komentarz
komentarz

@Niebieska Zasilacz SILENTIUMPC Vero L3 Bronze 600W

@Niebieska Jak jest brak sygnału to na płycie na zmianę świecą sie diody cpu i dram.

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz możliwość zrobienia tego co napisałam wyżej?

CIAPARITOKEBABO
komentarz
komentarz

@Szymon Olek xD

 

@Niebieska nie mam, dam po prostu komputer do serwisu

Niebieska
komentarz
komentarz

Tak czy siak, nowy zasilacz na pewno się twojemu komputerowi przyda!

anioł2009
komentarz
komentarz

r9 390 to dosyc awaryjna karta...zwłaszcza jesli ma już ponad 3 lata, możliwe że takim zachowaniem sygnalizuje koniec swojego żywota, a może pomógł jej ten masakryczny zasilacz na początku co miałeś.

CIAPARITOKEBABO
komentarz
komentarz

@anioł2009 a możliwe jeśli to karta gdy wyskakuje brak sygnału, komputer działa ale nie ma dźwięku, myszka i klawiatura przestają się świecić.

anioł2009
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie wiec gpu umiera. Jak masz od kogo pozyczyc to przetestuj inną kartę, ale objaw wskazuje na gpu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.