x-kom hosting

Używany iPhone 11 pro max czy nowy iPhone 11?11

GeT_pReSs
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć mam możliwość zakupu iPhona 11 pro max w wersji 64gb za ok 3200 cenę mam do ustalenia jeszcze. Zastanawiam się czy opłaca mi się go kupić czy może lepiej kupić nowego iPhona 11 w wersji standardowej ale z 128gb pamięci ? Przy 11 pro max obawiam się o pamięć czy jej po czasie nie zbraknie i jednym małym minusem pro maxa jest to że akurat jest on w kolorze zielonym ale to nie jest jeszcze tak ważne . Kondycja baterii w 11 pro max wynosi 92% telefon używany przez kobietę, sprzedaje go ponieważ wymieniła sobie na 12 pro maxa. 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

A na te używkę masz jakąś gwarancję czy coś bo jak nie to ja bym się nie pakował w używkę za 3200

anioł2009
komentarz
komentarz

Zapytaj ile jest używany i ile gwarancji zostało...92% nic nie znaczy, jabłka mają kontroler czasowy, po gwarancji bateria magicznie wysiada choćby miała 95% pojemności jeszcze. To wszystko za 3000+ zł :E

GeT_pReSs
komentarz
komentarz

Zakupiony w lutym 2020 a nwm jak tam jest dokładnie z gwarancją iPhonów czy 12 czy 24 miesiące 

anioł2009
komentarz
komentarz
8 minut temu, GeT_pReSs napisał:

Zakupiony w lutym 2020 a nwm jak tam jest dokładnie z gwarancją iPhonów czy 12 czy 24 miesiące 

Rok....czyli trzeba się spodziewać ze bateria magicznie siądzie w najbliższym czasie...Dlatego ludzie sprzedają po roku ajfony

  • Dobra wypowiedź 1
Whiro
komentarz
komentarz
1 minute ago, anioł2009 said:

Rok....czyli trzeba się spodziewać ze bateria magicznie siądzie w najbliższym czasie...Dlatego ludzie sprzedają po roku ajfony

Niekoniecznie powiem ci, ja mam iphona xs max prawie dwa lata i nadal dziala dobrze, bateria niby 89% ma ale wytrzymuje mi caly dzien.

1 hour ago, GeT_pReSs said:

Przy 11 pro max obawiam się o pamięć czy jej po czasie nie zbraknie

Zalezy ile wrzucasz rzeczy na telefon, ja mam wersje 32gb i wystarcza, zdjecia i inne rzeczy i tak zapisuja sie w chmurze, jedynie co potrzebuje miejsca to na filmu i muzyke

GeT_pReSs
komentarz
komentarz

Muzyki słucham z Spotify tylko pamięć na aplikacje i trochę zdjęć głowie 

17 minut temu, anioł2009 napisał:

Rok....czyli trzeba się spodziewać ze bateria magicznie siądzie w najbliższym czasie...Dlatego ludzie sprzedają po roku ajfony

Tu akurat powodem sprzedaży jest to że ta facetka jest przy kasie i zmienia sb telefon tak o bo wyszedł nowy

anioł2009
komentarz
komentarz
2 minuty temu, GeT_pReSs napisał:

Muzyki słucham z Spotify tylko pamięć na aplikacje i trochę zdjęć głowie 

Tu akurat powodem sprzedaży jest to że ta facetka jest przy kasie i zmienia sb telefon tak o bo wyszedł nowy

W tym wypadku moze tak, jesli znasz osobę i jesteś tego pewien. Pamiętaj tylko o polityce jabłka...w razie awarii baterii wymieniasz na swój koszt ;) W telefonie za 3000zł

Whiro
komentarz
komentarz
2 minutes ago, GeT_pReSs said:

Muzyki słucham z Spotify tylko pamięć na aplikacje i trochę zdjęć głowie 

Zdjecia zapisuja sie w chmurze, na telefonie masz tak jakby tylko cien ich, u mnie to wyglada tak ze mam ponad 5k zdjec a zajmuja miejsce na telefonie niecaly 1gb 

A i walnalem sie wczesniej bo mam wersje 64gb jednak haha

6C2E9E90-8E41-4767-898E-3C2FF5B8C6F8.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.