x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna przycisk nie dziala

wiewiorek567
utworzono
utworzono

Czesc,

Kupiłem nową klawiature w lutym Volcano Modecom RGB 2 i dzisiaj przestał mi dzialac jeden przycisk.
Czy mogę to jakos naprawić, co się w ogóle stało. Niczym niezalane, zadbane.

Pozdrawiam,
k.

Niebieska
komentarz
komentarz

Wysyłaj ją na gwarancję skoro zaczęła szwankować. 

  • Dobra wypowiedź 1
wiewiorek567
komentarz
komentarz

Czytam na stronie Modecom:

"Miejsce reklamacji
W przypadku wystąpienia usterki produktu, należy zapoznać się z regulaminem sklepu, w którym został on zakupiony. Produkt podlega reklamacji wyłącznie w miejscu jego zakupu."

Z morele odpowiedz
"Kiedy chcialbym reklamowac u nich Szanowny Kliencie,



niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ rękojmia dla Przedsiębiorców jest wyłączona. W tej sprawie musi się Pan kontaktować bezpośrednio z Producentem."

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Dlatego morele się omija :E 

ahaed
komentarz
komentarz
Dnia 15.03.2021 o 12:00, wiewiorek567 napisał:

Czytam na stronie Modecom:

"Miejsce reklamacji
W przypadku wystąpienia usterki produktu, należy zapoznać się z regulaminem sklepu, w którym został on zakupiony. Produkt podlega reklamacji wyłącznie w miejscu jego zakupu."

Z morele odpowiedz
"Kiedy chcialbym reklamowac u nich Szanowny Kliencie,



niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ rękojmia dla Przedsiębiorców jest wyłączona. W tej sprawie musi się Pan kontaktować bezpośrednio z Producentem."

 

Nie masz wyjścia, pisz do producenta.

Morele się omija szerokim łukiem. Szybko sprzedać a potem w d.pie mają klienta.

wiewiorek567
komentarz
komentarz

Szczerze, producent tez umywal rece, a nie mam czasu na zabawę bo klawiature mam miec na już:D

Rozwiązanie:

Kupiłem Kontakt U, prepearat rozpuszczajacy do elektroniki. Wlałem tego duuuuuużoooo, poprzechylalem i wlałem jeszcze i jeszcze.
Działa.

Pozdrawiam.

Od dzisiaj omijam morele szerokim łukiem.
Co do klawiatury nastepnym razem będę każdemu polecać taką z mozliwoscia wymiana przyciskow bez potrzeby lutowania, zawsze mozna kupic swoje przyciski i miodzio z wymianą.

dziękuję

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@wiewiorek567 Dodam tylko że media experszajs  też polecam omijać bo to takie morele v2 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.