x-kom hosting

Który 8800GT?

Który 8800GT?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego 8800GT jest warto postawi??

    • EVGA 8800GT Akimbo
      2
    • EVGA 8800GT
      5
    • BFG 8800GT
      4
    • Gigabyte 8800GT HeatPipe
      3
    • Asus 8800GT Glaciator
      4
    • Zotac 8800GT
      3
    • XFX 8800GT
      0
    • XFX 8800GT Alpha Dog
      2
    • MSI 8800GT
      1
    • Galaxy 8800GT HeatPipe
      13
    • Palit 8800GT (niebieski Zalman)
      7
    • TwinTech 8800GT
      8
    • Gainward 8800GT
      1
    • Leadtek WinFast 8800GT
      0
    • Sparkle 8800GT
      0
    • InnoVision 8800GT
      0


AirUpThere
utworzono
utworzono

Tak jak w temaciku który 8800GT to najlepszy wybór. Oczywiście dla gracza który sobie ceni osiągi, ciszę, bezawaryjność i oczywiście dobry stosunek ceny do wydajności.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ode mnie głos na TwinTecha, potem zagłosowałbym na EVGA Akimbo oraz Asusa Glaciator.

AirUpThere
komentarz
komentarz

Co myślicie o tym TwinTech'u? Wygląda wypas, pewnie jest chłodno patrząc na chłodzenie.

Miał ktoś z Was już z nią do czynienia? Jak sie sprawuje?

Najgorsze jest to że nie ma jej w tym sklepie gdzie będę części kupywał ;/;/

BlackRaven
komentarz
komentarz

Twintech jest dosyć głośny, dlatego jeśli zależy Ci na ciszy - odradzam. Głos na Galaxy CM HP - za ciszę, bezawaryjność, dobre OC, osiągi podobne do innych modeli.

swirek
komentarz
komentarz

Osobiscie bralbym EVGA Akimbo, pozniej Galaxy CM HP :)

amateurwdk
komentarz
komentarz

Galaxy CM-HP, Palit Blue Zalman

Gość
komentarz
komentarz

Ja wybrałbym Zotaca głównie za cenę i podwyższone taktowania.

dezerter
komentarz
komentarz

ja swój głos dałem gigabyte'owi, ze względu na ciche i dobre chłodzenie zalmana.

falcon1984
komentarz
komentarz
ja swój głos dałem gigabyte'owi, ze względu na ciche i dobre chłodzenie zalmana.

Jak ono jest ciche to ja jestem najrzadziej postującym userem na forum :lol:

Gość
komentarz
komentarz

TwinTech

Jak ono jest ciche to ja jestem najrzadziej postującym userem na forum

No fakt, ono jest cichutkie :rotfl:

mis456
komentarz
komentarz

Ja bym brał albo EVGA AKIMBO

albo

ASUS Glaciator

albo

twintech

albo galaxy HP

Ze wskazaniem na evga

dezerter
komentarz
komentarz
No fakt, ono jest cichutkie rotfl.gif

ee tam nie znata sie

Gość
komentarz
komentarz
ee tam nie znata sie

Słyszałem na własne uszy jak wyje ten Gigabyte :P

nik156
komentarz
komentarz

o tych tematów to jest tu od ... Twintech nic innego nie znajdziesz lub 88GTS potaniały :P

bastard
komentarz
komentarz

Może tak wreszcie ktoś wpadłby na pomysł żeby przykleić temat w którym będą opisane polecane 8800GT i 9600GT ?

AirUpThere
komentarz
komentarz

Popieram poprzednika.... Niech nowi userzy wiedzą na co postawić...

Gość
komentarz
komentarz
Może tak wreszcie ktoś wpadłby na pomysł żeby przykleić temat w którym będą opisane polecane 8800GT i 9600GT ?

Myślisz, że to tak łatwo zrobić? Sam pracuję nad podobnym tematem i to nie jest takie proste jak się wydaje. Ofc jak sam to zrobisz i będzie to dobrze zrobione temat pewnie zostanie przyklejony.

bastard
komentarz
komentarz
Myślisz, że to tak łatwo zrobić? Sam pracuję nad podobnym tematem i to nie jest takie proste jak się wydaje. Ofc jak sam to zrobisz i będzie to dobrze zrobione temat pewnie zostanie przyklejony.

aż tak źle chyba nie jest ..

Moim zdaniem wystarczy polecić galaxy i twintecha za ciche chłodzenie i miłą dla oka cene .

I polecić jeszcze coś dobrego z wydajnym chłodzeniem (aczkolwiek juz nie cichym) do podkręcania.

Tylko chyba na początek wystarczy ?

Jeszcze można polecić zotaca, bfg i evge za długą gwarancje

astrorek
komentarz
komentarz

Galaxy odpada, okropnie się grzeje.

BlackRaven
komentarz
komentarz

8800GT Twintecha również, wcale nie jest cichy :P (w przeciwieństwie do wersji 9600GT)

falcon1984
komentarz
komentarz
Galaxy odpada, okropnie się grzeje.

Kto ci takich głupot nagadał ?

60-65C w stresie na standardowych taktach ma

amateurwdk
komentarz
komentarz

Teraz to warto dolozyc do EVGA 8800 GTS. Niezla promocja. Nawet apollo.pl wymieka.

bastard
komentarz
komentarz
Teraz to warto dolozyc do EVGA 8800 GTS. Niezla promocja. Nawet apollo.pl wymieka.

Lepiej jakis tani 8800 GT do tego pozostaje Ci ze 150 zł na chłodzenie i można mieć lepsze takty niz na 8800 GTS :)

Sonido
komentarz
komentarz

A po co bawić się w zmianę chłodzenia, skoro można za ponad 600PLN mieć wydajniejszą kartę, którą można dodatkowo podkręcić. Ja bym brął tego 8800GTS, tymbardziej za taką cenę.

F1OLEK
komentarz
komentarz

Ja zagłosowałem na Twintecha, wystarczy kupić taki drobiazg ---> http://allegro.pl/item369456885__sunon_prz..._2pin_3pin.html

podpiąć pod płytę główną i mamy wydajne, ciche chłodzenie i b.dobrą kartę (ala Accelero S1 :) )

PS. Może mi ktoś powiedzieć po co ta karta ma wejście molex?? PCIE 6pin nie starcza??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.