x-kom hosting

Wyświetlanie awatarów

prl1983
utworzono
utworzono

Witam. Mam taką sprawę, że na różnych portalach wyświetlają mi się inne awatary lub miniaturki niż w rzeczywistości ludzie mają. Przykłady to np. na zdjęciu profilowym znajomych na FB wyświetlają się jakieś kółka czerwono-białe z napisem "Subscribe". A na stronie głównej Google zamiast mojego awataru w prawym górnym rogu wyskakują jakieś autka itd. a dopiero jak kliknę w to, to zaczyna się na tym panelu wylogowania pokazywać moje prawdziwe zdjęcie. Też na YouTube w niektórych polecanych filmach pokazują się inne miniaturki niż mają w rzeczywistości, jakieś zdjęcia dziwne czyjeś i tym podobne.

I dlatego się zastanawiam czemu i po co tak? Wiecie skąd to może wynikać?
 

Viroz
komentarz
komentarz

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Masz do niej zainstalowane jakieś wtyczki?

Gość
komentarz
komentarz

Usuń cache preglądarki itp

prl1983
komentarz
komentarz

Korzystam z Google Chrome a z wtyczek mam tylko "Bloker reklam AdGuard" (ja tego nie instalowałem, tylko komputer mam od tygodnia i to już było).
Co do cache, to ok zrobię tak.

prl1983
komentarz
komentarz

To się nadal dzieje. Teraz jakoś mniej niż wcześniej. Ale zawsze się to tak zmienia na tych samych grafikach, przykładowo na jakimś konkretnym filmie na YT, a nie za każdym razem na innym. Chyba będę musiał nauczyć się z tym żyć.

Gość
komentarz
komentarz

Skasowałeś te cache i inne duperele w przeglądarce?

Sprawdź w trybie inkognito czy problem występuje.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.