x-kom hosting

Modem Epc3212 Resetuje się

Koza123
utworzono
utworzono

Tak jak pisałem modem Epc3212 Resetuje się cały czas po wykreceniu kabla antenybylo to tak że internet wczoraj dobrze działał bez problemu aż do momentu zanim ojczym nie odkręcił kabla anteny który prowadził do modemu ja po tym wkręciłem go i modem teraz zaledwie tylko potrafi załadować 2 diody 3 miga i jest reset gdzie brakuje mu 4/5diod jeszcze a on się resetuje /kable anteny kilku krotnie były sprawdzane a resetowałem kartę sieciową w komputerze więc wykluczyć można podstawowe usterki internet tak o się nie psuje od wykrecenia przecież prosił bym o poradę jak naprawić 

1615467621774248993683952537155.jpg

16154676489925640323617964994859.jpg

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Skąd biorą się tacy ludzie? Co chcesz naprawić w NIE SWOIM sprzęcie? Na jakiej podstawie?
A w ogóle to skąd wiesz że masz awarię/usterkę? Ile czasu czekałeś?

Może najpierw zadaj sobie pytanie/poszukaj jak działają DOCSISy... Na początku pobierają wszystkie ustawienia od ISP. Dopiero jak wszystko się poprawnie wczyta rozpoczynają pracę. Restaruue się bo nie ma komunikacji z ISP. Każda dioda odpowiada za RX i tx więc widać doskonale co się dzieje.
Skoro odkręcamy był kabel sygnałowy to przypuszczalnie zgiela się/urwała się gorąca żyła. Sprawdź czy jak wyjmiesz wtyczkę to w niej jest na środku drucik. Drucik musi być prawie wysokości wtyczki.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.