x-kom hosting

Problem z zalogowaniem się na FB.

Pan Anonimowy
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie odnośnie logowania się do mojego starego konta Facebook. Ponieważ muszę wpisać hasło, którego nie znam, a znam tylko stare hasło. Gdybym znał email do konta to od razu bym odzyskał hasło, ale niestety niewiem jaki to email bo został na starym telefonie. Proszę was o pomoc. Będę bardzo wdzięczny, liczę na was. :puchar:

Gość
komentarz
komentarz

A logowanie/przypomnienie za pomocą imienia i nazwiska uciekło?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Pan Anonimowy
komentarz
komentarz

Wsęsie? Co mam zrobić

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie znam hasła, nie znam maila ... Hmmm serio ?  Może support facebooka po imieniu i nazwisku odblokuje?

Gość
komentarz
komentarz
Nie znam hasła, nie znam maila ... Hmmm serio ?  Może support facebooka po imieniu i nazwisku odblokuje?
Ale jak support? Po co? Wystarczy wpisać imię i nazwisko....
Może tego też nie pamięta ;)

A w ogóle to pewnie mu się zaraz przypomni że to konto znajomego

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Pan Anonimowy
komentarz
komentarz

Powiem wam że narazię popróbuje jakoś odzyskać konto. Chodziło mi oto że do konta miałem tylko email podany a numer telefonu raczej nie, bo jakoś jak zakładałem nowe konto to nic nie pisało że jest konto o tym numerze. Pozdrawiam :D

A wy mówicie żeby przez imię i nazwisko.

 

 

 

Zastanawiam się tylko nad tym czy da się jakoś przypomnieć dzięki staremu haśle

Niebieska
komentarz
komentarz

A nie możesz na chwile uruchomić stary telefon by dostać się do tego maila? 

anioł2009
komentarz
komentarz
34 minuty temu, Pan Anonimowy napisał:

Zastanawiam się tylko nad tym czy da się jakoś przypomnieć dzięki staremu haśle

 

To pytanie kieruj do supportu facebooka...być może się da a być może nie.

Gość
komentarz
komentarz
Powiem wam że narazię popróbuje jakoś odzyskać konto. Chodziło mi oto że do konta miałem tylko email podany a numer telefonu raczej nie, bo jakoś jak zakładałem nowe konto to nic nie pisało że jest konto o tym numerze. Pozdrawiam 
A wy mówicie żeby przez imię i nazwisko.
 
 
 
Zastanawiam się tylko nad tym czy da się jakoś przypomnieć dzięki staremu haśle
Specjalnie dla ciebie film zrobiłem żeś mnie tak zdenerwował że to poezja.....


https://photos.app.goo.gl/NLdKueJhk7m66U6d8

NIE DA SIE????? Może idź do okulisty?! Albo zmień internet


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Pan Anonimowy
komentarz
komentarz

No ok, bo niewiedziałem gdzie to jest bo jestem na telefonie i niewiedziałem. Sorry ale nie jestem jakimś informatykiem i dlatego zwróciłem się do was o pomoc. Pozdrawiam:)

Gość
komentarz
komentarz
6 minut temu, Pan Anonimowy napisał:

No ok, bo niewiedziałem gdzie to jest bo jestem na telefonie i niewiedziałem. Sorry ale nie jestem jakimś informatykiem i dlatego zwróciłem się do was o pomoc. Pozdrawiam:)

nie trzeba być "informatykiem" aby wpisać imie i nazwisko.

ps. ale trzeba mieć trochę rozumu w głowie aby pewne rzeczy robić na komputerze.... jak widać na załączonym obrazku, pokolenia robią się coraz bardziej idiotyczne... filmy o przyszłości mówią prawdę że nic nie będziecie umieli zrobić, nic.....

Pan Anonimowy
komentarz
komentarz

No okej, okej. Ale z tym informatykiem chodziło mi o całe odzyskanie konta a nie o imię i nazwisko, bo to imię i nazwisko to na laptopie bym odrazy wpisał. Dzięki za wytrwałość i pomoc. 

 

Bo na telefonie na FB niemam opcji wyszukać po imieniu i nazwisku

Gość
komentarz
komentarz
No okej, okej. Ale z tym informatykiem chodziło mi o całe odzyskanie konta a nie o imię i nazwisko, bo to imię i nazwisko to na laptopie bym odrazy wpisał. Dzięki za wytrwałość i pomoc. 
 
Bo na telefonie na FB niemam opcji wyszukać po imieniu i nazwisku
Jakbyś nie zauważył na komputerze też....
To że nie ma napisanego czegoś nie oznacza wcale że tego to coś nie przyjmie..

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.