x-kom hosting

Zalana klawiatura mechaniczna POMOCY

damian1238
utworzono
utworzono

Witam wczoraj piłem sobie drinki ze znajomym i wiem dlaczego pani w podstawówce mówiła że nie pije się przy biurku.. Cały drink Jack Danielsa z colą rozlał sie na moją Blackwidow Elite green, klawisze powoli ledwo co wychodzą, 4 lub 5 klawiszy przy wyłączonym komputerze się świeci... Jakieś zwarcie? Można jakoś ją oczyścić z tego cukru? Uratować? Trochę kosztowała :( może spirytus? 

4cHmEd
komentarz
komentarz (edytowane)
50 minut temu, damian1238 napisał:

Witam wczoraj piłem sobie drinki ze znajomym i wiem dlaczego pani w podstawówce mówiła że nie pije się przy biurku.. Cały drink Jack Danielsa z colą rozlał sie na moją Blackwidow Elite green, klawisze powoli ledwo co wychodzą, 4 lub 5 klawiszy przy wyłączonym komputerze się świeci... Jakieś zwarcie? Można jakoś ją oczyścić z tego cukru? Uratować? Trochę kosztowała :( może spirytus? 

 

Musisz wyjąć wszystkie "keycapy" i je umyć jeśli dostały sie do "przłączników" to jest po klawiaturze 

 

Edit: posprawdzaj wszystkie klawisze czy działają po wyczyszczeniu i odłącz ją od PC i spróbuj ją rozkręcić i wyczyścić wodą destylowaną, na gwarancji Ci tego nie uznają

  • Dobra wypowiedź 1
damian1238
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, 4cHmEd napisał:

 

Musisz wyjąć wszystkie "keycapy" i je umyć jeśli dostały sie do "przłączników" to jest po klawiaturze 

 

Edit: posprawdzaj wszystkie klawisze czy działają po wyczyszczeniu i odłącz ją od PC i spróbuj ją rozkręcić i wyczyścić wodą destylowaną, na gwarancji Ci tego nie uznają

Bo właśnie np jeden z przełączników stracił dźwięk tego" klikniecia"a reszta poprostu wolno chodzi i wychodzi 

2 godziny temu, 4cHmEd napisał:

 

Musisz wyjąć wszystkie "keycapy" i je umyć jeśli dostały sie do "przłączników" to jest po klawiaturze 

 

Edit: posprawdzaj wszystkie klawisze czy działają po wyczyszczeniu i odłącz ją od PC i spróbuj ją rozkręcić i wyczyścić wodą destylowaną, na gwarancji Ci tego nie uznają

Dobra spsikałem całą razem z guzikami spirytusem i działa już dobrze można zamknąć 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.