x-kom hosting

Problem z przeglądarkami, zmieniają kolor po włączeniu

ViHi
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z przeglądarką/przeglądarkami. Mianowicie po włączeniu przeglądarki, gdzieś tak po 5-6 sek zmienia ona kolor tekstu i podmienia kolory z różnych stron. Wszystko można zobaczyć na nagraniu poniżej (widać zmianę zaznaczonego tekstu oraz zmiane ikonek na srodku przeglądarki, głównie tego "U"). Wydaje mi się, że jest to problem z karta graficzną, lub ze sterownikami. Karta którą używam to gtx 1060 3gb. Wydaje mi się, że to przez kartę, ponieważ gdy zresetuje (pobiorę na nowo) sterowniki to przeglądarka wraca do normy i przez dłuższy czas ma normalne kolory. Jeśli jest ktoś, kto może mi pomóc, to prosiłbym o napisanie. Jest to bardzo irytujące, zwłaszcza, że mam tak już dłuższy czas.

 

Melchior2137
komentarz
komentarz (edytowane)

W innej przeglądarce też tak jest czy tylko w chromie?

ViHi
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Melchior2137 napisał:

W innej przeglądarce też tak jest czy tylko w chromie?

Nie tylko w chromie, miałem tak też w opera gx. Wydaje mi się, że nawet zauważyłem kiedy to występuje. Włączyłem operę, zaznaczyłem tekst na jakiejś stronie i gdy zmienił kolor to wyskoczył komunikat czy chcę ustawić tą przeglądarkę jako domyślna. Aktualnie domyślną mam Chrome, a operę gx odinstalowałem. Nie wiem czy o to chodzi, tylko zauważyłem taki błąd. 

Jest ktoś w stanie mi pomóc? 

ViHi
komentarz
komentarz

refresh

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.