x-kom hosting

Nie mogę zaktualizować aplikacji

Habba
utworzono
utworzono

Tablet Samsung galaxy tab 3 V

Mam tablet w którym nie mogę zrobić aktualizacji np. mam aplikacje YouTube klikam każą zaktualizować, klikam zaktualizuj przenosi mnie do sklepu play a tam nie mogę zaktualizować bo są jedynie przyciski Odinstaluj i Otwórz.  Tak samo jest gdy wchodzę na chrome i chce wejść na olx pisze "wygląda na to, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki " klikam w te 3 kropki w prawym górnym rogu pisze "zaktualizuj chrome dostępna jest nowsza wersja" chce zaktualizować  to dzieje się to samo z przy YT  nie da się, (ale jak wejdę na olx i dam wersje na komputer to włącza się normalnie). Jak wchodzę na sklep play i w aplikacje jedyne dostępne aktualizacje są dla: gry google play, książki google play, filmy google play, muzyka google play.  Co sie dzieje?

Gawel
komentarz
komentarz

Próbowałeś wyczyścić cache sklepu Google 

Habba
komentarz
komentarz

Tak wyczyściłam wszystko

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.