x-kom hosting

bardzo wolny internet

patryk1GR
utworzono
utworzono

witam mam problem z szybkością łacza mianowicie korzystam z usług play od ok 4 miesiecy.według deklaracji pracowników z play szybkość internetu powinna oscylować na poziomie ok 50 mb ale niestety nigdy jeszcze do takiej nawet nie dochodziła.w czym może być problem speed testy pokazują ok 30mb pobierania i 8 uploadu co jest totalną bujdą i nic to ma sie do rzeczywistości pobierając aplikacje na steam najwyższą osiągniętą prędkością było 5 mb natomiast pobierając coś z przeglądarki maksymalnie 3 i nie mowie tutaj tylko o chromie ale również o operze GX i firefox.drugą sparawą jest np oglądanie filmów czy to na cda czy netfilxsie czasami trzeba odczekać ok 2 minut by film się rozpoczął a nie oglądam nigdy w jakości wyżej niż 720p bo ścina.na yt jest juz lepiej bo da się normalnie dosyć przyjemnie oglądać w 1080p.no i ping w grach według speed testu ok 15-25 w realu w cs go ok 70 czasami skacze nawet do 200 i nie jest to rzadkością.w world of tanks ok 50-80. co może byc powodem takiej jakości łącza.dodam iż nadajnik play znajduje sie 3 km od mojego miejsca zamieszkania ruter jest max 1,5 m od komputera bo tak naprawde internetu używam tylko do korzystania z komputera.

 

ruter  to huawei b535-232.natomiast nwm czy to ma jakiś związek ale komputer tohttps://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/komputer-stacjonarny-lenovo-legion-y520t-25icz-90jb005lpb-i5-8400-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1060-win10h wymieniona była tylko karta graficzna i dołożone ramy i dysk ssd

 

 

proszę o pomoc bo nwm co juz mam zrobić

Screenshot_2021-03-04 Download 30 47 Mb s, Upload 6 97 Mb s, Ping 23 ms(1).png

gavron7
komentarz
komentarz

Ale co Ty chcesz tak właściwie????
1. Popraw jednostki !!!
2. Kto Ci "deklaruje" na internecie mobilnym?

Generalnie możesz sobie to w buty wsadzić bo nie masz żadnej deklaracji szybkości. Masz jedynie deklaracje dostępu do internetu a nie szybkości. Nie wierzysz? Zrób speed test certyfikowany. Niestety nie uda Ci się na łączu GSM...
Dodatkowo założę się że sprawdzasz wszystko po wifi. Jeśli tak to zapraszam do lektury

https://www.forumpc.pl/topic/486831-pewnie-tu-jest-tw%C3%B3j-problem-przeczytaj-zanim-za%C5%82o%C5%BCysz-w%C4%85tek/

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.